Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mondta volna, vagy meg tudta...

Mondta volna, vagy meg tudta volna állapítani a doki a terhességet?

Figyelt kérdés

ma voltam nőgyógyásznál, de sajnos nem volt jó az UH, ezért csak kézzel vizsgált meg, ill. rákszűrést csinált...


kiderül az, h ha terhes vagyok?

tesztet jövő héten csinálok...


2013. jan. 31. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Végül is Anyukánkat, Nagymamánkat csak így vizsgálták
2013. jan. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
az igaz, de ha babám lesz, akkor kb a 4-6 hét körül járhatok...azt is meg tudná állapítani? :)
2013. jan. 31. 20:17
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért vársz a teszttel a jövő hétig?
2013. jan. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen, mert megkérdezi minden orvos a vizsgálat elött, hogy mikor volt az utolsó menzesz.

Ha kimaradt a menzesz akkor rákérdez, hogy védekeztek-e, van-e kilátásban baba, stb...

Ha ekkor kézzel megnéz és a méhszáj zárt, akkor lehet már egy terhesség.

Kinmondani csak akkor mondhatja ha van már szívhang azt meg UH nélkül nem látja.

2013. jan. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 5hetes terhességet a doki megállapított kézzel!Megvizsgált kézzel levette a rákszűrést közölte hogy tényleg terhes vagyok és a méretek miatt csinált utána ultrahangot is! De miért nem csinálsz tesztet?
2013. jan. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül veszi így észre a 4 hetes terhességet, és nem is mindig kérdezik meg az utolsó menstruációt.

Csinálj egy tesztet, mire vársz jövőhéten? Ha terhes vagy, már simán kimutatja.

2013. jan. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

értem, köszönöm szépen! :)

sajnos tényleg csak hétfőn tudok tesztelni, addig nem jutok el sehova, ahol tudnék venni, ma meg azt hittem, h majd a doki csinál Uh-t és minden egyben meglesz (vizsgálat, rákszűrés, UH), de mire kijöttem tőle, arra meg indult haza buszom :/ nem tudtam bemenni sehova vásárolni

2013. jan. 31. 20:36
 8/12 A kérdező kommentje:
azt nem írtam le h fogamzásgátló szedek, tehát elviekben nem lehetnék terhes, hiszen rendesen beszedtem mind, viszont az utolsó megvonásos vérzésem eltért a megszokottól (a mennyisége)
2013. jan. 31. 20:38
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem tudta megmondani, h terhes vagyok-e. 4-5 hetnel tartottam volna, uh is volt. a nyalkahartya meg volt vastagodva, meh picit megduzzadva. Mindketto tunet lehet mensi elotti vagy kora terhessegi is. Vegul megjott.
2013. jan. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
5ös vagyok! én is gyógyszert szedtem úgy lettem terhes! 5.héten mint írtam simán mondta a terhesség tényét kézi vizsgálat után! azért mentem olyan korán mert kíváncsi voltam mit mond hogy gyógyszer mellett lettem terhes lehet e belőle gond!
2013. jan. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!