Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen milyen bugyit hordtok...

Terhesen milyen bugyit hordtok? Normált vagy tangát, francia bugyit? Mi a kényelmesebb?

Figyelt kérdés
2013. febr. 1. 18:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem most a normál bugyi a kényelmes, van pár francia is. Nem terhesen pedig tangát hordok:)


26hkm.

2013. febr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Én tangát hordtam egészen a kórházba indulásig :)
2013. febr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tanga és a francia. "Normál" fehérneműt csak a gyermekágyas időszakban.
2013. febr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyat válasz amiben te jobban érzed magad. Én azokban éreztem ami nem szorította el a pocim és rendes bugyi volt. Tangát én nem nagyon bírom és nem is nagyon egészsége mindig ezt viselni.
2013. febr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Tangat, mert a tonbi nekem nem kenyelmes, de abbol is csak pamutot.

Szulesek utan a betet miatt hordtam normalt, de nem sok nyugodt mozdulatom volt miatta, nekem az orult kenyelmetlen.

2013. febr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 frászkarikaborsó ***** válasza:
nagy pocakkal már csak csípő franciát, mert ez az egyetlen olyan fazom ami az egyébként minimális méretű fenekemről nem esett le és a pocakomat se szorította. A normállal és a tangával az volt a baj hogy amelyik nem volt se elöl se hátul laza, az a hasamat szorította mert feljebb ér mint a csípő fazonú franciabugyik.
2013. febr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Tangát és franciát ahogy eddig is, csak most pár darabot félre kellett raknom ami amúgy is szűkebb fazon volt picit.

30hkm

2013. febr. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tanga és francia, ahogy előtte is. A kórházban, amíg nagyon véreztem egyszer használatos bugyit, az normál fazon, de irtó kényelmetlenül éreztem magam.
2013. febr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én már kb 15 éves korom óta csak tangát hordok,más bugyit el sem tudnék képzelni.Ez terhesen sem változott meg,szóval tangát hordok most is.Szülés után nyilván nem fogok tangát hordani,mert ott lesz a gátsebem meg vérezni fogok mint állat,szóval szülésre veszek eldobható bugyit meg normál bugyit amibe szépen bele tudom tenni a betétet.De ahogy helyre jön a gátsebem és ahogy elmúlik a vérzés visszatérek a tangához :)


26+3 hkm

2013. febr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Előtte tangát hordtam, de amint nőni kezdett a pocakom, nagyon kényelmetlenné vált, úgyhogy utána francia bugyit hordtam, az viszont nagyon kényelmes volt!
2013. febr. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!