Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az Uzsokiban fogok szülni,...

Az Uzsokiban fogok szülni, kinek mi a véleménye róla? Segítenek? Azt hallottam róla, hogy BABA barát korház, ez igaz? Lehet többféle képen szülni? Gátvédelem? Minden érdekel, amit tudtok róla!

Figyelt kérdés
2009. szept. 3. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia


Én az uzsokiban szültem 7 hónapja.

A szülésznők egy angyalok, nagyon értik a dolgukat!

A csecsemősökről elég rossz a tapasztalatom, szinte míg ott voltam ( ugye 5. nap jöhettünk haza, ez a normális), akivel lehetett lekezelően beszéltek, fennhangon kommunikáltak, a segítségük elég gyér volt, elvárták az első szülőktől is h ugy bánjanak a gyerekkel mintha már többet neveltek volna. A 2. éjszakától a gyermek velünk volt, és ha valaki szolt h nagyon rosszul érzi magát, és szeretné benn hagyni náluk estére hát ugy néztek az emberre mint a véres rongyra.

Személy szerint az első éjt úgy éltem meg, hogy rám sem néztek szülés után, majdnem elájultam,szédelegtem, a szobatársam segített mindenben, mert ők "szartak" rám hogy hogyan vagyok. A pelenkázást és egyebeket 4. nap mutatták nálunk meg.....de hát addig is nekünk kellett tisztában tartani a babókat.

Azt nem tudom hogy neked sikerül-e már a felújított szülészetre menni, de ha még a régibe mész.....készülj fel a legrosszabbakra.(igénytelen szobák, de ami nagyon durva azok a régi mosdók és zuhanyzók, undorító!)

Bár van mód magánszobákra, ha éppen van férőhely, hát én oda mennék ha nincs még felújítva a szülészet.

Képzeld hideg vízben zuhanyoztunk, mert nem volt meleg víz...

Hát Én ennyit írnék, gondolom nem erre a válaszra vártál....de nekem ez a tapasztalatom!

2009. szept. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm az öszinteségedet! Hát most egy kicsit elment a kedvem a dologtól. Az a bajom, hogy a dokimat nem szeretném eengedni, viszont csak ebben a korházban rendel! Gratulálok a Babádhoz, vigyázzatok magatokra. Jó babázást
2009. szept. 5. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!