Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sírást hallottam a pocakomból....

Sírást hallottam a pocakomból. Lehetséges vagy bolond lennék?

Figyelt kérdés
Talán 3 másodperces volt, és a pocakomból jött. Most én bolond vagyok? Nagyon halk volt, de babasírás.
2013. febr. 7. 17:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
???????? mivan?????? már ne haragudj de ilyenről soha az életben nem hallottam...próbáltál már te vízben kiabálni?? ez az egyik a másik meg kizártnak tartom h hallani lehetne ilyesmit...ez a kérdés most sokkolt cseppet
2013. febr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Csak akkor tud sírni valaki,ha levegő van a tüdejében. Ebből már rá lehet jönni,hogy vagy csak képzelődtél, vagy bolond vagy :D:P de valószinűbb,hogy csak valami mást hallottál félre:)
2013. febr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Sakkozni nem szokot?

Ez fizikailag lehetetlen. Nem a hadadbol jott, hsnem a kornyezetedbol.

Ha pedig nincs korulotted senki, mert elvagy szigetelve, akkor pedig kepzelodsz.


Nem tudom mi van itt mostansag, de multheten valaki morze jelzest erzett.

2013. febr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
??? Top 10 buta kérdések elejére került.
2013. febr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Igen lehetséges h bolond vagy...
2013. febr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Ahahahahahaha........
2013. febr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. febr. 7. 18:39
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Na ne...
2013. febr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%

Nem valószínű, lehet, hogy csak képzelted!

Nem értem, miért kell ilyen bunkón válaszolni! Ez az oldal arra való, hogy bárki BÁRMIT megkérdezhessen! Ha nem tudtok normálisan válaszolni, ne tegyétek!

2013. febr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Hát elég valószerűtlennek tűnik, de az egyik terheskönyv is írta, hogy elvileg már tud hangot kiadni a baba (nem emlékszem, hányadik hétre írta), csak nem hallatszik ki. Mondjuk fizikailag nem értem, levegő nélkül hogyan...
2013. febr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!