Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy mégis terhes lennék?

Lehet, hogy mégis terhes lennék?

Figyelt kérdés
Az menzi utáni 8. héten volt egy hüvelyi UH, ahol megállapították, hogy nem vagyok terhes. Asszem 3mm-es volt a m.ny.h. Viszont most, 8 héttel később mintha nőtt volna a hasam. Reggel lapos, de ha eszek vmit egyből "megnő". Van kis súlyfelesleg a pocimon amúgy is, és hamar felpuffadok minden kajától alapból. De be tudom húzni teljesen, látszanak a bordáim és nem fáj ha behúzom. Illetve.. mintha vmi mozogna ott benn, de lehet h ezek csak a beleim? Elég fura és nem tudom h eddig éreztem-e ilyet vagy most csak azért tűnik fel mert aggódok és figyelem. Ha kitolom a hasam, akkor olyan mintha terhes lennék, de kellemetlen, kényelmetlen mikor kinyomom és érzem, h nem ez a természetes "mérete". Az állaga inkább hájas, "össze tudom gyúrni" úgymond. Ha fekszem, akkor a szeméremdomb és ahol kezdődik a hasam, van egy kis gödör is, szal beesik a hasam ott. De félek, h tévedhetett a doki. Szerintetek?
2013. febr. 8. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csinálj egy tesztet és akkor egyből kiderül, hogy mitől van ez a jelenség:)

Sajnos az ilyet a belek mozgása is okozhatja.

2013. febr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Óh, csiináltam egy csomó tesztet ... mind negatív lett. De ha ennyire vékony volt a nyálkahártya akkor kizárt, h terhes lennék, nem? lehet h csak beképzelem mindezeket, mert annyira félek a terhességtől még?
2013. febr. 8. 20:51
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha csinálsz egy terhességi tesztet, akkor simán kiderül.

Annak 100%-ban pozitívnak kell lennie, hiszen ahogy írtad szerinted már a 16-17. hét környékén jársz.

De akkor sem érezhetnéd a magzatmozgást, csak ha nem a 2-3-4-5. gyermeked lenne.

Emellett már bőven kéne hasadnak lennie, nem pedig csak picinek.


Tessék, így kéne kinézned minimum:

[link]


Emellett lenne egy rahedli tüneted. És itt most nem a klasszikusokról beszélnék.


Fizikailag lehetetlen, hogy terhes vagy. Max. állterhes és bebeszéled magadnak.


De mondom .. csinálj egy tesztet és erre rájössz te is!

2013. febr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem terhesség. ha 16 hetes lennél, akkor már kimondottan kellemetlen, fájó érzés lenne, ha megpróbálnád behúzni a hasadat, ugyanez igaz a gyűrögetésre is. a terhes pocak olyan, h nem csak kajálás után nő meg, hanem tartja a méretét :). a has ütközésig való kitolása meg egyszerűen kellemetlen. nem terhesen is.
2013. febr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! Ahogy írtam csináltam teszteket, nem 1et, nem 2t... és mind negatív lett.
2013. febr. 8. 20:54
 6/10 anonim ***** válasza:
mert nem vagy terhes! csak vmi miatt bebeszéled magadnak :-(
2013. febr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 frászkarikaborsó ***** válasza:
3 mm-es nyálkahártyával nem tapadhatott meg, 100% hogy nem vagy terhes.
2013. febr. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes!
2013. febr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Képtelenség, hogy a doki ne vegyen észre egy 8 hetes terhességet, hiszen akkor már szívhang is van! Nem vagy teres.
2013. febr. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! :)
2013. febr. 9. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!