Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet az, hogy papír...

Hogy lehet az, hogy papír szerint a 32hetes magzat a napja 90%-át átalussza, miközben nekem állandóan boxol? Egész délelőtt bulizott odabent. Mikortól kezd lustulni? A végén már tényleg alig lehet érezni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem az utolsó pillanatig is sokat mozgott,még a vajúdás és a szülés alatt is! Csak mindig NST-n aludt jókat :)
2009. szept. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én már 35 hetes vagyok, de még mindég nem lassult le. Folyton mozog. Velem kell, velem fekszik, sőt van amikor én alszok ő még akkor is fent van.
2009. szept. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna a 2. választ! Szintén 35 hetes vagyok, és az én babám sem lassult be! Egész nap mozog és van hogy éjjel is mikor én alszom, de megébredek pisilni, érzem ahogy finoman,de mozog.

Az sosem baj ha sokat mozog!

Boldog babavárást!

2009. szept. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!