Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tud nekem ajánlani Valaki egy...

V-f.m. kérdése:

Tud nekem ajánlani Valaki egy szuper kedves és nagy szaktudású nőgyógyászt és egyben szülészorvost a Baross utcában?

Figyelt kérdés
Csepelen lakom,nagy örömünkre nem rég tudtam meg hogy lesz egy kisbabánk, akit a baross utcában szeretnék megszülni. :) Még nem voltam orvosnál. A baross utcába terhegondozásra is lehet járni? Ennek mi a módja?

2013. febr. 12. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Én Dr. Csatlós Évát ajánlom.

Első szülésem sürgősségi császár lett, ő műtött ügyeletvezetőként (a fogadott orvosom nem jött be).

Nagyon kedves, nyugodt, tapasztalt orvos, utána is figyelemmel kísért, pedig nem hortam neki 9 hónapig a súlyos pénzeket.

Pesterzsébeten van a magánrendelése, neked még tűrhető is a távolság (én Újpesten lakom, innen kicsit macerásabb).

2013. febr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippet :) Valóban közel lenne hozzánk a magánrendelése :) Egyébként, ha megkérdezhetem, előtte kihez jártál terhesgondozásra? Mi a véleményed arról az orvosróL ? :)
2013. febr. 14. 10:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Előtte Bőze Tamáshoz jártam, ő már az Uzsokiban rendel.

Nagy csalódás volt, évekig imádtam hozzá járni, meg voltam vele elégedve.

2013. febr. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja, és a doktornőhöz délutánonként ezen a számon tudsz bejelentkezni:

20 508 7323

2013. febr. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a számot. Szerintem fel fogom keresni. :)

Egyébként kellene mondjuk Rád hivatkoznom a dr-nőnél vagy csak amúgy is felkereshetném? Meg kell mondanom neki, hogy pozitívat teszteltem két hete és szeretnék tőle időpontot kérni?

Annyira izgulok, még sosem választottam orvost magamnak :)

2013. febr. 14. 11:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sok betege van, és mivel még nem járok terhesgondozásra, nem hiszem hogy tudná a nevemet.

Egyébként fogorvosod csak van, ez is olyan, mint amikor párt választ az ember: mindenkinek más jön be, és csak a személyes tapasztalat lesz majd a döntő.

A magándelő vadi új, van UH is, és egy csomó egészségpénztárral állnak szerződésben.

2013. febr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2013. febr. 14. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!