Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan védnéd ki azt a szituác...

Hogyan védnéd ki azt a szituációt, hogy ne kerüljön fel az újszülött gyerekedről készült fotó a közösségi oldalakra pl. még mialatt kórházban vagy és ne más tudassa az ismerőseiddel, hogy megszületett a kisbabád?

Figyelt kérdés
Sok rokon nem hagyja meg a szülőnek azt az örömöt, hogy saját maga közölje az ismerőseivel, hogy megszületett a gyereke és mindenféle kiírásokkal és fotókkal ömlesztik el az üzenőfalakat. Benneteket nem bosszant?
2013. febr. 12. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem bátyám rakta ki először az után,hogy megszületett 3 órával! De engem nem zavart! Így mindenki láthatta a rokonok közül és és engem kevésbé zaklattak telefonon! Csak egy képet rakot ki a többit mi közölhettük!
2013. febr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem kell elmondani mindenkinek h szülsz :) Vagy ne engedd lefotózni a picit a kórházban!
2013. febr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 frászkarikaborsó ***** válasza:
Nem engedném lefényképezni a babát ha lenne ilyen problémám, leginkább ezzel védeném ki :)
2013. febr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kérd meg most a rokonságot, hogy tiszteljenek annyira téged és hagyják meg neked azt az örömet, hogy te közöld a fotót a gyermekedről. Én mondjuk megkértem mindenkit, hogy ne a kórházban zaklassanak a látogatással, majd csak otthon. anyósék meg elég régimódiak így nem volt fényképezés, ők jöhettek látogatni.
2013. febr. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Az én szüleim nem nagyon neteznek, ilyen probléma nem volt. De javaslok egy igen egyszerű megoldást. Kérd meg Őket, hogy ne tegyenek ki képet, ne írjanak ki semmit. Ez még nem jutott eszedbe?
2013. febr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

De igen, eszembe jutott... Csak tudod, elég nehéz tizenéves lányoknak - akik egész nap a facebook-on lógnak (és még azt is megosztják, hogy pl. épp az auchan-ban vásárolnak) - ezt elmagyarázni és megértetni velük.

Az esküvői képeimet is hamarabb lehetett más oldalán látni, mint a sajátomon...

Elsősorban a férjem rokonairól van szó, nem akarom őket megsérteni.

2013. febr. 12. 18:14
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor vagy erélyesen lépsz fel vagy nem engeded a fényképezést.
2013. febr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérd meg a férjedet, hogy közvetlen a szülés után egy közösen kiválasztott képet ő osszon meg a rokonsággal, ismerősökkel közösségi oldalakon. Így a jól megérdemelt elismerő véleményeket, hozzászólásokat ti fogjátok kapni. :)
2013. febr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont. Ha face függő a rokonság, akkor nincs más hátra, mint megelőzni őket. A babátokat gondolom apa látja majd utánad leghamarabb, tegyen fel ő képet róla:)
2013. febr. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Állítsd be magadnál és a férjednél is úgy az adatvédelmi beállításokba, hogy SENKI ne írhasson az üzenődfaladra! Amikor meg kiposztoljátok az első képet, akkor oldd fel ezt a tiltást. Ennyi. Kép meg csak a párodnál lesz úgyis. De így az üzifaladon sem tudja lelőni a lényeget senki. (Ja meg azt is tilsd le, hogy megjelölhessenek bejegyzésben! )
2013. febr. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!