Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Telki kórházban jó a terhesgon...

Telki kórházban jó a terhesgondozás? Milyenek az orvosok? Van itt olyan, aki oda jár, esetleg ott szült?

Figyelt kérdés

2013. febr. 13. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem szülnék Telkiben. Ha szülés közben komplikáció lép fel (ne legyen ilyen), átszállítanak másik kórházba. Ha a baba szorul esetleg intenzív ellátásra (szintén ne legyen ilyen), akkor elszállítják másik kórházba.

Telki csak komplikációmentes szülésre való, ami meg senkinél nem garantált.

A terhesgondozás jó, de nincs arányban az ár és a szolgáltatás.

2013. febr. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm,jártam már ott és nagyon meg vagyok elégedve(az nőgyógyászati részleg volt igaz)

Tudom,hogy nincs pic,mint ahogy a kórházak többségében sem.

Ott szeretnék szülni mindenképpen,csak nem tudom melyik orvoshoz menjek

2013. febr. 13. 23:56
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Tévedés, nem szállítanak át máshova komplikáció esetén, mindent el tudnak látni, amit egy bármilyen szülészeten. Mo-on nem sok PIC van, itt sincs, és ha kell, jön a Cerny mentő a babáért (mehetsz vele), de ez közkórházban is így van, nemcsak Telkiben.

Szuperül felszerelt, igényes, tiszta, nyugodt hely, a személyzet nincs túlterhelve, mindenkire elég idő jut, a hozzáállás nagyon jó, szakmailag profik, gyönyörű a környezet, isteni a kaja, szerintem megért minden ott hagyott forintot.

2013. febr. 14. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Boldogan szülnék ott, nagyon utána kérdeztem...de onnan hazajönni egy újszülöttel Szombathelyre???!!! embertelen lenne :(
2013. febr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amikor szültem, volt ott egy kismama Szekszárdról és egy Mezőkövesdről. A bébik gondolom békésen aludtak hazáig :)
2013. febr. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Két hete szültem Telkiben császárral. Minden szuper volt, csak 1 egész hétig elfelejtették lecserélni a kötésemet, így begennyesedett a sebem. :(
2013. febr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A páromat is műtötték Telkiben, olyan jellegű kötése volt, amit nem kellett cserélni egy hétig. Nem kérdezted meg, miért nem cserélik neked? Ki volt az orvosod?
2013. febr. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Vízálló tapaszom volt. Le kellett volna cserélni mikor hazaengedtek minket. Mindegy is! Végül nem lett nagyobb baj belőle.

Egyébként a terhesgondozással nagyon elégedett vagyok. Fenyőházi doktorhoz jártam. Szülés után 5 napot töltöttünk a kórházban férjemmel és a kisbabánkkal. Klassz volt minden, csak ajánlani tudom! A csecsemős nővérkék aranyosak és nagyon értik a dolgukat.

2013. febr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!