Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes ikerterhesen 3-as...

36 hetes ikerterhesen 3-as fokban érett lepény kevesebb magzatvíz. Ez nagy gond?

Figyelt kérdés
Úgy érzem a doki kicsit félvállról veszi.Én nagyon aggódok!
2013. febr. 15. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem nem, de mivel iker terhes vagy szinte akár mikor jöhetnek már a babák,

talán annyi hogy mivel 3-as fokban érett a lepény már nem hiszem hogy olyan nagyon sokat híznának a babák...

gratula hozzájuk!!!

2013. febr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ilyen esetben nem kéne már megszületniük?Nem lehet bajuk ilyen elhasználódott lepénnyel?Vagy ha nem lenne jó nekik elindulnának kifelé?
2013. febr. 15. 10:44
 3/8 anonim ***** válasza:
gondolom nézik a flowmetriát rendszeresen, ha a keringéssel minden rendben akkor nem kell megszületniük....
2013. febr. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Golan Trevize ***** válasza:
Érdekes, hogy félvállról veszi, mert az általam ismert kórházakban az a protokoll, hogy ennyi idősen már befektetik az ikerterheseket, attól függetlenül, hogy amúgy semmi probléma nincs.
2013. febr. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem mindig fektetik be az ikreseket főleg ha nincs saját orvosa, de egyébként az én orvosom azt mondta ha nincs baj és minden rendben nem kell befeküdni. gondolom jársz ctg-re meg biztos sűrűbben csinálnak flowmetriát, de ha nagyon aggódsz kérdezz meg más orvost is. az hogy a lepény 3-as szerintem hogy már nem jut annyi tápanyag szerintem csinálni kellene ultrahangot többször én inkább a kevesebb magzatviz miatt aggódom. probálj meg beszélni vkivel
2013. febr. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
most nézegettem a neten a 3-as lepény is megfelelően el tudja látni a babát-5ös voltam
2013. febr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2013. febr. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne gond? 36. hét után az ikreknél nem beszélünk koraszülésről.
2013. febr. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!