Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Róbert Károly Magánklinika...

Róbert Károly Magánklinika milyen? Személyes tapasztalata van valakinek?

Figyelt kérdés

Sok véleményt végigolvastam. Alapvetően nem szidta senki, de két dolgot kiemeltek, a gyakran hosszú várakozási időt az időpontkérés ellenére és, hogy a szobák nem valami magánklinika színvonalúak. Ezek megmondom őszintén nem annyira érdekelnek, ráérek várni, szívesen olvasok, és nem hiányzik sem a plazma tv, sem az éttermi menü.


Ezeken kívül van valakinek negatív élménye a klinikával kapcsolatban? Természetesen szülés szempontjából.


2013. febr. 20. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Én csupa jót hallottam róla (barátnőm ott szült 3 éve). Mindenki nagyon kedves, minden nagyon modern és higiénikus.... csak azért eléggé drága lett az utóbbi években. :P
2013. febr. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Én ott szültem nem rég és a közkórházban szülő barátnőim elmondásaival összehasonlítva a Róbert Károly Magánklinika színvonala mind szakértelemben, mind emberségben, mind tisztaságban messze ALUL MÚLJA BÁRMELYIK KÖZKÓRHÁZ SZÍNVONALÁT. A személyes tapasztalatomat úgy fogalmaznám meg, hogy többszázezret fizettem azért, hogy bunkó, modortalan, pénzéhes, szakképzetlen embereknek kiszolgáltatva hozzam világra a gyerekemet. Csak szemléltetés képpen: én minden segítség (értsd: méhszájlazító, fájásgyorsító, fájdalomcsillapító stb.) nélkül szültem. Miután megvolt a pici és elláttak a szülés után, a kötelező 2 órás megfigyelést sem várták ki, közölték, hogy szedjem a holmimat, ami a szülőszobán van és menjek a szobámba. "Kedvesen" még azt is hozzáfűzték, hogy igyekeznem kéne. És ezt nem azért, mert bárkinek dolga lett volna ezen kívül, mert nem szült más akkor rajtam kívül. Az persze eszükbe sem jutott, hogy kerekes kocsival toljanak a szobámba, ami a közkórházban szülő barátnőim elmondása szerint máshol alap! Én tulajdonéppen, a páromnak köszönhetek minden biztonságérzetet, amit a szülőszobán éreztem, mert a klinika egészségügyi dolgozói lekezeltek, a szülésznő kinevetett az 5 perces fájásaimmal, az orvosom meg majdhogynem leszidott, hogy pont aznap zavarom a szülésemmel. A többi negatívumot nem akarom részletezni, de az én esetemben tényleg csak a babám apukáján és az isteni gondviselésen múlott, hogy simán megszültem. AKI TEHETI KERÜLJE EL A RÓBERT KÁROLY MAGÁNKLINIKÁT!!!!!!
2013. febr. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Ki volt az orvosod és a szülésznőd?
2013. febr. 21. 09:13
 4/6 anonim ***** válasza:
39%

Nem szeretnék személy szerint lejáratni senkit, mert a terhességem idején maximális bizalmam volt az orvosban, udvarias és figyelmes volt, nagyon kellemes élményeket szerzett nekem a várandósságom alatt.

Ám a szülésem napján 5 perces fájásokkal hazaküldött, pedig felhívtam rá a figyelmét, hogy legalább 40 perc visszaérni, ha kell, de azt mondta majd este beszéljünk. Én ekkor nem fogadtam szót neki, elindultam ugyan a klinikáról, de dél körül visszamentünk. A burkom nem repedt meg, azon kellett volna segíteni. A szülésznő szerint ez már délután aktuális lett volna, de nem történt meg. Mire megrepesztette a doktor úr néhány órával később, már mekóniumos volt a víz. Istennek hála, hogy nem lett baja a babámnak.

A szülésznő egyébként pedig, amikor a 3 perces fájásaim közepette öltözködtem hálóingbe, somolyogva a kicsit raccsoló kiejtésével, pikírt stílusban megjegyezte, hogy "Nagyon parázol :-)"

Megjegyzem, hogy nem hisztiztem, nem aggodalmaskodtam, csak valamit megkérdeztem, mert tudni akartam mi történik velem. Egy üvöltés, kiabálás, hangos szó nélkül csináltam végig a szülést fájdalomcsillapító nélkül.

Legyen elég ez a kis szösszenet az élményeimből. Ha valakinek más elbánásban volt része, nem vonom kétségbe. Van ott több szülésznő és orvos is, nyilván pech, ha valaki a legtrébbeket fogja ki, mint én. De mivel ez megtörténhetett velem, nem ajánlom a klinikát senkinek. Szerintem, aki teheti, kerülje el messzire. Én biztosan ezt fogom tenni.

Esetleg privátban megírom Neked a neveket, ha ragaszkodsz hozzá. De tényleg nem az ő lejáratásuk a célom, hanem, hogy megkíméljek másokat attól a kiszolgáltatottságtól, amiben ott részem volt.

2013. febr. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csak ajánlani tudom, veszélyeztett terhesként csináltam végig a dolgot. Mindenki kedves volt és emelett profi, bármikor hívhattam őket. Császározni kellett, más doki hibájából, de ott is maradéktalanul rendben volt minden. A csecsemősök éjjel nappal segítettek szoptatni mert nem nagyon akart menni a fiamnak. Profi volt az ellátás, soha nem szülnék máshol.
2013. febr. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Kerlek ird meg privatban a neveket. Koszonom!
2014. okt. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!