Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi ez az izomlázszerű fájdalom...

Mi ez az izomlázszerű fájdalom a nagyajkaim táján? 35 hetes vagyok. Ti tapasztaltatok ilyet?

Figyelt kérdés
ott izom nincs, ha megnyomkodom nem érzek semmit, tehát belülről fáj. de néha nyilalló érzés is van járás közben minden lépésnél.
2013. febr. 21. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem is van,amikor izomláz szerűen elkezd fájni a hüvelyem.Egyébként a hüvelynek vannak izmai,szóval van izma.De fogalmam sincs,hogy miért szokott néha fájni.Lehet,hogy a hüvely is készül a szülésre és ,,gyakorol,,. Vagy nem is tudom.


29+2 hkm

2013. febr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minden terhességem második felében éreztem ilyet többször. Ez teljesen normális!
2013. febr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!