Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy ennyire beijedt...

Normális, hogy ennyire beijedtem az elején?

Figyelt kérdés
Mindenünk megvan, sokat kell dolgoznunk, de rosszabb körülmények között is vállalták már párok a babát. Mi később szerettük volna, csak a környezetünkben mindenki évekig próbálkozott, hát elkezdtük szépen lassan mi is, és 2dik hónapban sikerült. Most pedig meg vagyok ijedve, de nagyon, hogy hgyan fog menni? - ez normális? 8 hetes vagyok
2009. szept. 9. 11:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Aki egy picit is átérrzi hogy mekkora felelősség is egy gyermekvállalás, az "beijed". Majd szépen lassan megbarátkoztok a gondolattal, hogy nemsokára már nektek kell menni szülői értekezletekre, és akkor nyugodtabban gondoltok majd a rátok váró nehézségekre.

Boldog babavárást!!!

2009. szept. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szerintem nevetséges vagyok, hisz akarom őt, nagyon is! És néha teljesen eufórikus boldogságot érzek, és minden csodaszép, utána meg teljesen kétségbeesem - egy órán belül mindkettő... és úgy érzem, nem foghatom a hormonokra... jó anya leszek? :(
2009. szept. 9. 12:00
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy nevetséges,ez egy nagyon nagy döntés.Mi ugyanígy jártunk,mint ti.Közben elkezdtünk egy felújítást,így a lakás sem lesz kész.Egy 1 szobás panelba érkezik majd a pici.Néha én is megijedek,hogy mi lesz,de szerintem ezek természetes érzések és el fognak múlni.Most csak legyél nagyon boldog a kisbaba miatt.Nagyon szép időszak áll előttetek!27 hetes km.
2009. szept. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Annyira örülök, de közben számolgatok, mert egyetem, munkahely, minden összejött, és a végére terveztük őt, amikor már kevesebba teher, ahogy ti is az új lakásba szerettétek volna vinni- és most úgy érzem, hogy sok-sok minden összejött, de egész nap azt mondogatom magamnak, hogy "nem lesz semmi baj" !
2009. szept. 9. 12:30
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is 8 hetes vagyok, 28 éves, még csak össze sem vagyunk házasodva, távkapcsolatban élünk, beszéltünk már családalapitásról, de nem gondoltuk, h ilyen gyorsan összejön. Párom munkanélküli pillanatnyilag, de nagyon örülünk a picinek, soha nem jött volna el az az idő amikor azt mondtuk volna, hogy most mindene meglenne, addigra 85 évesek lettünk volna.Most házasság elött, költözésben Én is parázok, hogy jaj mi lesz, de hidd el jó lesz!!!!Ennél nagyobb öröm nem kell!Boldog babavárást!
2009. szept. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
én 28 éves vagyok én is, férjemmel közös kis lakásban lakunk, és van mindkettőnknek munkája, nekem mellette még suli is..csak ledöbbentett, hogy ennyire gyorsan sikerült és győzök észbe kapni!
2009. szept. 9. 13:00
 7/13 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

Ez én kérdeztem annak idején!:)

Azóta lassan 14 hónapos a kisfiam,nem mondom,hogy mindig könnyű,de megéri!

Boldog babavárást!

2009. szept. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez érdekes!Eddig azt hittem csak én vagyok ezzel igy de láttom nem!Mi is igy voltunk vele!Próbálkozunk ki tudja mikor jön össze meddig kell várni!Nekünk az első hónapban összejött:Nagyon örültem neki de voltak olyan napjaim h teljesen kikészültem h Úr Isten mi lesz milyen furcsa érzés h itt van bennem vki és növekszik pár hónap kibújik és csak a Mami és a Papi lesz neki!még mindig van h néha rám tör de mellette csodás érzés.Pláne h már növekszik látszik és büszke vagyok rá h igen én kismama vagyok.és sztem ez az rossz érzés el is fog múlni olyan hamar mint jött.nyugi túl leszel rajta.és a fellegekben fog járni.boldog babavárást neked.
2009. szept. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitségeteket! :)
2009. szept. 9. 15:31
 10/13 anonim ***** válasza:
Az amit érzel mintha én irtam volna. Igaz én már a 3.babát tervezem, de én is az egyik pillanatba nagyon akarom, a másikba meg gondolkodóba esem, hogy most igen vagy nem. Örülj neki nagyon nem fogod megbánni! :-)
2009. szept. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!