Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ex-dohányos kismamák, ti is...

Ex-dohányos kismamák, ti is ezzel álmodtok?

Figyelt kérdés
Dohányoztam a terhesség előtt, természetesen a terhesség alatt soha, még egy slukkot sem. Bár hiányzik, eszembe sem jut, h rágyújtsak, soha nem tenném meg. De heti többször álmodom a cigarettával, pedig már lassan félidős vagyok, a nikotin már rég kiürült, a hiányérzet mégis fennáll és ez egyre zavaróbb. A vicc, h általában álmomban sem gyújtok rá. Más is volt így?

2013. febr. 25. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:

évekig dohányoztam terhesség előtt, most én sem gyújtanék rá, még ha kényszerítenének sem. a leszokás sokkal könnyebben ment, mint gondoltam volna, nem volt úgy igazán hiányérzetem. azaz volt, de nem a nikotin után sóvárogtam, hanem a mozdulat után. ezt marha egyszerűen megoldottam: ropit rágcsáltam, sokszor arra figyeltem föl, hogy úgy fogom mint a cigit :)

álmodni nem álmodtam még vele, remélem már nem is fogok :)

40 hetes kismami

2013. febr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14 évvel ezelőtt szoktam le a dohányzásról az első kisfiam miatt. Nem gyújtanék rá újból. Mégis időnként azt álmodom, hogy dohányzom. Van, hogy még álmomban hüledezek magamon, hogy de hát leszoktam, vagy most akkor mit csinálok én? Még ennyi idő után is. Viszont nappal már semmiért nem kéne.
2013. febr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én még csak nem is pótcselkeszem, azaz nem csinálok semmi mást helyette, amikor legszívesebben rágyújtanék. ébren nem is szenvedek a hiányától. néha eszembe jut, de egy másodperc múlva már egész másra gondolok. de ezek az álmok, komolyan mondom, kiakasztanak, akkor már inkább fognám úgy a ropit, mintha cigi lenne :)
2013. febr. 25. 21:59
 4/6 anonim ***** válasza:

első vagyok:

ez a ropis megoldás kb 1 hétig kellett, utána már az sem hiányzott :)

tényleg meglepődtem, azt hittem nehezebb lesz a leszokás :)

2013. febr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem pótoltam a cigit semmivel.
2013. febr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát, meg kell állapítsam, h nekem valószínűleg tudat alatt azért jóval nehezebb elengedni a cigit, mint gondoltam. egyébként az álmom rendszerint az, h társaságban már épp rágyújtanék, amikor valami kapcsán egyszercsak leesik a tantusz, h "ja, de hát én hogy cigizhetnék, épp babát várok". és nem gyújtok rá. kivéve egyszer, amikor álmomban a férjemmel kettesben vacsoráztunk egy étteremben és azt mondtam neki, h "ma annyit kell dohányoznom, amennyit csak tudok, mert pár óra múlva teherbe esem és utána már nem lehet". Ebben az álomban rá is gyújtottam. Szóval ilyen álmaim vannak és nagyon nagyon fárasztanak már :)
2013. febr. 25. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!