Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20. hetes terhesen normális,...

20. hetes terhesen normális, hogy még mindig nem érzem a babámat?

Figyelt kérdés

20. hetes kismama vagyok, és még mindig nem érzem, hogy mozog a babám. A 18. héten egyetlen egy alkalommal éreztem valami bugyborékolás szerűt, ami talán a baba volt, azóta semmi. UH-n minden rendben volt, szívhangját hallani lehet. Mindenhol azt olvastam, hogy ilyenkor szinte már mindenki érzékeli...plusz nem segítenek az ismerősök kérdései sem, hogy mennyit rugdos.(Bakker én árnyalatnyi mozgást sem érzek, nemhogy rugdosást.)

Jobban kéne figyelnem, vagy kezdjek el aggódni, vagy mi van már??


2013. febr. 27. 22:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nyugi, mindenki máskor kezdi érezni! Milyen a méhlepényed? Mert pl. ha mellső fali, 3-4 héttel később lehet csak érezni a mozgást (saját tapasztalat). De amúgy sem vagy elkésve. Ha uh-n látszik, hogy minden ok, semmi okod az aggodalomra! Rövidesen érezni fogod!
2013. febr. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A teltebb kismamák később érzik. EGyik ismerősöm is csak a 22. héten érezte először úgy igazán, úgyhogy nyugi:)
2013. febr. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nincsen semmi gond. Viszont azt cáfolnám, hogy a teltebb kismamák később érzik. 17. hét óta rendszeresen érzem a kicsit. (96 kilóval kezdtem a terhességet)
2013. febr. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a kommenteket. Tegnap este végre megmozdult a baba-nagyon örülök, szerencsére nem kellett már sokat várnom.

:)

2013. márc. 1. 16:52
 15/16 anonim ***** válasza:
Örülök neki! :-)
2013. márc. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Akkor csak összeszedte magát, hogy ennyien szurkoltunk :)
2013. márc. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!