Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24+2 napos terhes vagyok, és...

24+2 napos terhes vagyok, és hát fájdogál a hasam alja, meg néha olyan mintha feszülne, és egy kicsit szúr. Ez normális?

Figyelt kérdés
2013. márc. 1. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem fáj nagyon akkor normális:) Vegyél be magnéziumot.


30hkm.

2013. márc. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

normális, nyúlnak a méhtartó szalagok, ez így lesz szülésig, a baba és tartozékai is egyre nehezebb


amíg nincs vrzés vagy elviselhetetlen fájdalom, addig minden normális

2013. márc. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hála istennek nem fáj nagyon , csak olyan kellemetlen érzés. egész nap jelen volt, vérzés sincs.
2013. márc. 1. 19:23
 4/6 A kérdező kommentje:
a babám ma nagyon is aktív :) lehet hogy a fészkelődés is közre játszik :)
2013. márc. 1. 19:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Azért magnéziumot szedj minden nap,mert ilyen idős terhességnél már előjöhet a keményedés és a menzesz szerű görcs,ami viszont nem jó!!!Nekem 22 hetes korom óta megvannak ezek,és szednem is kell rá a magnéziumot..(én magnerotot szedek és nagyon jó).


30+3 hkm

2013. márc. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is végigkísérte a terhességet hasonló (ha mozgásban voltam, mentem, akkor fájt a hasam alja- alig bírtam menni miatta), de nem emlékszem, hanyadik héttől. Keményedéseim szinte soha nem is voltak (szülni nem is tudtam mellesleg, méhem alakjából kifolyólag). Én Magnesii Citricit kaptam rá az orvostól, de igazság szerint az se igen segített :(
2013. márc. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!