Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan éljem túl a hányást/hán...

Hogyan éljem túl a hányást/hányingert egész nap?

Figyelt kérdés
Kegyetlenul vagyok. Lassan 7 hetes terhes vagyok és egész nap hányingerem van, reggelente hányok. Kellemetlen ez, mert munkába járok. Nincs valami gyógyszer vagy valami a hányingerre.

2013. márc. 5. 08:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem célszerű gyógyszert szedni, főleg a terhesség elején.

Többször kevesebbet kell enni. Hányingerre szokták javasolni a kekszet, ropit, ami felszívja a savat.

2013. márc. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ajánlott reggel még az ágyban fekve bekapni egy kis kekszet, teasütit... Gyömbéres tonicot is ittam, vagy gyömbérteát, az kicsit nyugtatja a gyomrot. Én a 13. hétig rosszul voltam, aztán hirtelen elmúlt, fel a fejjel!
2013. márc. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Elsovel 16 hétig hánytam. Nem tudom, hogy éltem azt is túl:)

Koszonom a válaszokat.

2013. márc. 5. 08:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát,sajnos ezt el kell viselni.Én 6-16 hétig non stop hánytam egész nap,semmi nem használt sajnos.És még a mai napig minden reggel hányok,pedig 32 hetes vok már.
2013. márc. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a citrom elég sokat segít egy kis időre elveszi a hányingert! Csak simán kell enni míg eszem addig nagyon rosz öklendezek, de utána sokkal jobb! 7+5 hkm
2013. márc. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
B6 vitamin és a kóla (szénsav nélkül) nagyon jó hányingerre
2013. márc. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a segítséget.

Citromot én is szeretem magában. Az elso még jól esett, de a másodiktól nagyon gorcsolt a gyomrom. Azota ha rá gondolok, akkor rosszul vagyok.

Megpróbálom a kólából kikeverni a szénsavat hátha az segít.

2013. márc. 5. 11:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Én mind a hat terhességemnél nagyon rosszul voltam az első 3-4 hónapban, de nekem semmi nem vált be ellene. Ezt valóban "túl kell élni"! Kitartás! A 7-8. hét a legdurvább, aztán szép fokozatosan enyhülni kezd.
2013. márc. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hányingerre szokták javasolni a kekszet, ropit.

Én 6 -13 hetes koromig hánytam émelyegtem egész nap , fogytam 5 kg. 14 héten lett jobb , Még most is van olyan nap hogy napi 1-2 hányok . Nekem semmi sem segített még az evés sem , sem ropi ,sem keksz, talán a citromlé ami jó volt vízzel higitva. Kitartás


16+3 hkm :)

2013. márc. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!