Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan tudnám enyhíteni az...

Hogyan tudnám enyhíteni az egész napos hányingert?

Figyelt kérdés
Mióta jelentkeztek a tünetek, kb. reggel hattól délig, majd három-négy órától egészen este lefekvésig (akár 23 óráig) folyamatosan hányinger gyötör (és hányni nem tudok), rosszul vagyok, kómás vagyok. Teljesen kivagyok, és még messze a 12. hét. Ezért mindent félgőzzel csinálok, alig tudom ellátni a feladataimat. Nálatok bevált valami?
2010. jún. 30. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Sepia homeós bogyó,nekem nagyon sokat segített.Reggel fel se keltem addig,amíg be nem vettem az 5 bogyót... :)
2010. jún. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a citroms víz vált be nagyon!!! Jó hideg vízbe önts citromlevet kb. feles arányban és azt kortyolgasd! Igaz eleinte összehúzza a nyálad, de meg lehet szokni. Ha langyos lett időközben úgy már nem jó, de érzed is, hogy nem esik jól!
2010. jún. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En 13 hetes vagyok, de még mindég van hányingerem. Reggel hányok is, alig várom, hogy elmaradjon. De sokan mondják, hogy még kb. másfél honap.
2010. jún. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a savanyú cukorka meg a gyümölcsök ( főleg az alma) vált be.A klasszikus reggeli ( nálam inkább hajnali) hányinger után napközben csak akkor tört rám, amikor totál üres volt a gyomrom, vagy amikor fémes íz volt a számban.Azt a fura ízt nem bírtam elviselni!!Olyan volt, mintha fémlapot rágcsálnék.Ezért mindig volt nálam valami ( cukor, vagy rágó) ami átsegített ezen.Gyakorlatilag a saját szájízemtől és néhány szagtól voltam csak rosszul, de azoktól nagyon.És én se hánytam egyszer sem, de nagyon megkínzott.
2010. jún. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Hasonlóan érzem én is magam,egész napos émelygés. Keksz, sós mogyoró, kölesgolyó, zöldtea, savanyú gyümölcsök, citomlé, enyhe gyömbéres fűszerezés ...mikor melyik segít, ma rágót próbáltam, az is enyhített egy keveset. Még bogyókat nem szedtem, remélem 12. hét után elmúlik :).

8h km

2010. jún. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én gyakorlatilag végigrókáztam atrhességet,az első pá hónapban fogytam is 6 kilót.eleinte a rennie vált be,majd mikor már nem bírtam annak sem az ízét,a jeges víz,azt követte a hideg tej!rengeteg tejet ittam,és végül az utolsó 2 hónapban a háztartási keksz.volt hogy éjjel is savra,meg hányngerre keltem,ott volt az éjjeli szekrényen.kitartás!
2010. júl. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, KIPRÓBÁLOK MINDENT!! :) Boldog babavárást mindannyiótoknak!!!
2010. júl. 1. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!