Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Március 16-ra vagyok ki írva....

Március 16-ra vagyok ki írva. Bíztatnátok egy kicsit?

Figyelt kérdés
Második szülésem lesz,végülis tudom h mi vár rám,de mégis félek.Talán jobban mint az elsővel.Az nagyon hosszú szülés volt és totál zárt méhszájjal indultam.Most 1 ujjnyira vagyok nyitva(csak:( ).Iszom a málnalevél teát,hátha segít valamit.Félek a gátmetszéstől is,pedig tudom h hülyeség mert anno sem fájt,nem is éreztem.Meg a komplikációktól is,tegnap is bemondták a hírekbe h elvérzett egy anyuka szülés után :( eléggé lesokkolt a hír.

2013. márc. 5. 08:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Jajj, nyugi... Semmi baj nem lesz!!! Minden okés lesz, és nem is olyan újdonság, hiszen már egyszer átélted! :)

Én is zárt méhszájjal kezdtem meg az egész szülést, sőt még haza is küldtek, h ma ebből BIZTOSAN nem lesz baba.. estére mégis elfolyt a magzatvizem :) másnap hajnalban megszületett a kislányom! :)

Az, h mi történik mással, most ne érdekeljen, koncentrálj a 2. bébire, magadra és a kis családodra! :)

Könnyű és gyors szülést kívánok!

Tiarababy :)

2013. márc. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az emberben egyre nagyobb a félelem, ez természetes. És mindig lehet valami gond, de próbálj arra koncentrálni, hogy nemsokára ismét lesz egy kicsid, túl leszel rajta. És biztosan sokan gondolnak rád. Ez egy nehéz időszak, de kitartás! Szorítok érted! Látod, milyen szépen süt a nap? Menjetek ki a kertbe vagy le a parkba, pihenjél, lazítsál, napfürdőzz (azért öltözz föl, nekem begyulladt a torkom, mert túlságosan örültem a tavasznak.) Pontosan tudom mit érzel, én is keresztülmentem ezeken, már négyszer. Nem lehet legyinteni, hogy ugyanmár ezen mindenki átesik, bírd ki te is. Igen, ki fogod bírni, és ez nagy dolog. Ha már kicsit kinyíltál, az jó. Rövidebb lesz a szülés, és a fájások intenzívebbek lesznek. Ettől ne ijedj meg, természetes. De gyorsabb lesz. A gátmetszés sajnos a kórházon múlik, hogy mennyire ragaszkodnak hozzá. Próbálj beletörődni, mert ha nagyon beleéled magad abba, hogy a dokival megbeszéled a gátvédelmet, nagyot csalódhatsz. Gondolok rád, kívánok könnyű szülést!
2013. márc. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én már ötször szültem, és mindegyik előtt nagyon izgultam, pedig gyors, komplikációmentes szüléseim voltak. Szóval megértelek, ez természetes, amit érzel! De biztos rendben lesz minden! A második szülés sokkal könnyebb, mint az első! Főleg, ha már elkezdtél tágulni! Nemsokára babázol!!! :-)
2013. márc. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!