Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha víz folyik ki a hüvelyből...

Ha víz folyik ki a hüvelyből korai terhességnél, az mit jelenthet?

Figyelt kérdés
5 hét plusz 3 napos vagyok. Reggel a széken ülve azt tapasztaltam, hogy elöntött valami, teljesen átáztam, víznek látszik, se színe se szaga. Mi lehet ez?
2013. márc. 9. 07:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
folyás? mit jelent, hogy teljesen átáztál?
2013. márc. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak pizsi alsó volt rajtam ami egy tenyérnyi helyen lett kellemetlenül vizes, elmentem wc-re, ott nem tudom jött e még valami, de egy kis idő múlva a bugyim szintén vizes lett, de az már csak picit. Már arra is gondoltam, hogy esetleg lehet ez egy kipukkadt ciszta folyadéka? (Mert azt találtak az ultrahangon)
2013. márc. 9. 08:22
 3/11 anonim ***** válasza:
Simán lehet terhessegi inkontinencia is.
2013. márc. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egyértelműen lehetett érezni, hogy a hüvelyből jött. (mint a menzesznél, mikor elönt e vér)
2013. márc. 9. 08:32
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát mi azt nem fogjuk tudni, hogy mi folyik ott. Mindenesetre ha tovább folyik, nyugodtan menj be az ügyeletre.
2013. márc. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia, amióta terhes vagyok nekem is van. Bőséges vizes folyás...jó sok tisztaságit használok. Normális.
2013. márc. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vagy bő vizes folyás (ilyen is van terhesség alatt) vagy pisi. De biztos nem magzatvíz ennyi idősen!
2013. márc. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Terhességi inkontinencia 5 hetesen tán csak ne legyen már.

Amúgy ciszta is lehet, meg sima folyás is lehet. (nekem mindkettőhöz volt szerencsém ugyan ilyen tünetekkel)

2013. márc. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Off Utolso, nekem volt....
2013. márc. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De olyan korán? :O Hát 5 hetesen még mitől?
2013. márc. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!