Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Oda lehet állni a nőgyógyász...

Oda lehet állni a nőgyógyász elé és megkérni, hogy írjon ki veszélyeztetett terhesnek, holott nem vagyok az?

Figyelt kérdés
6 hónapos kismama vagyok. A munkahelyen egyre nehezebben viselem a dolgokat. Napi 8 órán keresztül nem tudok már ülni, szeretném abbahagyni.
2008. jún. 9. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:

En mult heten szoltam neki, 26 hetes vagyok, h nehez mar bejarnom dolgozni, nehez a munka is, szeretnek otthon maradni.

Gond nelkul kiirt!

Szerintem mondd te is az igazat, h mar nehezen birod, az a legjobb!

2008. jún. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ekkor már nyugodtam kiírathatod magadta,a sok ülés egyébként sem tesz jót.Én 30hétig dolgoztam de ha tehettem volna kiírattam volna magamat,mert a dokim közölte 32hetesen,hogy megrövidült a méhnyak-ez lehet a sok üléstől is(10órákt ültem a mhelyemen)és gyógyszert kell szedjek a görcseimre,most fogja leállítani.Szval ne szégyelld kérni amúgy sem jó már ekkor a sok ülés a vérkeringés miatt,meg nehogy te is úgy járj mint én,mert a méh súlya hüvelyre mehezedik-ezért lehet ez a rövidülés is,ami egyébként nekem is korán jött mert csak szülés előtt szokott jelentkezni.35hetes kismama
2008. jún. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!