Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Köldök körüli szurkálás,...

Lues kérdése:

Köldök körüli szurkálás, fájdalom?

Figyelt kérdés
A 16. hét végefelé járok és tegnap este felfigyeltem arra, hogy fája derekam és nem találok megfelelő helyzetet az alváshoz. Reggel felébredtem és a köldököm körül bizonyos mozdulatoknál szurkál, húzódik. Mitől lehet ez? Semmi görcs és vérzés, csak néha belenyilall. Mintha izomlázam lenne! Mi lehet ez????
2013. márc. 11. 07:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell bajra gondolnod, ez természetes. Feszül mindened, nyúlik, kell a hely a babának. Most egy pár napig biztos fogod még érezni ezt, készülj fel rá!
2013. márc. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyúlik a méhed, a szalagok. Ne ijedj meg! Én is megijedtem. Pont ez idő tájt volt nekem is. Köldöktől lefelé kis nyillalások egy vonalban, de nem volt vészes.
2013. márc. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pontosan Dorka ahogy írod! Köldöktől lefelé nyilalások. :) Nem elviselhetetlen, csak kellemetlen! Aranyosak vagytok, hogy ilyen hamar válaszoltatok, köszönöm! Igazából én is erre gondoltam, de úgy voltam vele, hogy biztosabb ha megkérdezem! Első baba és minden újdonság elgondolkoztat. :)
2013. márc. 11. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!