Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 napja barnázok és 6+4 napos...

3 napja barnázok és 6+4 napos terhes vagyok. Biztatnátok egy kicsit?

Figyelt kérdés

Van egy 9,5 hónapos kisbabám, ami 2 sikertelen lombik és egy missed ab után jött spontán össze.

Most ismét terhes vagyok (ami hihetetlen) első nem védekezési hónapban jött össze. Hétfő óta barnázok, néha több néha kevesebb, ma elég sok jött ki. Voltam orvosnál még hétfőn utrogestan írt fel napi 2*1-et.


A kérdésem az lenne, aki volt hasonló helyzetben meddig tartott ez a barnázás és mi lett a vége?

Nagyon el vagyok keseredve, hogy nem akar elmúlni. A hasam nem fáj.


2013. márc. 20. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát én ilyen tünettel, bár nekem fájt is a hasam, egyből ügyeletre mentem, 3 napra be is fektettek a kórházba, én is kaptam gyógyszert, de én úgy jöttem ki a kórházból, hogy már nem volt barnázásom. És utána otthon sem.

Egyébként nem volt gond, már 2 és fél éves a fiam.:)

2013. márc. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Timcsikusz ***** válasza:

szija

nekem is így indult a terehsségem.első pillanattól barnázgattam.kaptam én is utrogestant.3*1-et.

nekem nem múlt el tőle.

11 hetes koromig egyfolytában barnáztam.

többször voltam ügyeleten de nem tudtak mit tenni mert a babával meg sosem volt gond.

most vagyok 12 és fél hetes tulajdonképp most élvezem már végre hogy elmúlt.én azt mondom neked amíg nem vérzel és nem görcsölsz nyugodj meg én átérzem mit érzel.

2 vetélésem volt most ez a terhesség is igy indult hát nagyon örültem mondhatom.nagyon fontos hogy ne stresszelj ezen!sok sikert!!!

2013. márc. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Próbálok nem idegeskedni, de minden félórában rohanok a wc-re, hogy mi a helyzet. Már ettől készülök ki.

Én azt hittem szedem a bogyókat és pik-pak elmúlik, de mint írtad neked milyen sokáig tartott.

Most már elmúlt? Egy csöpp sem jön ki?

2013. márc. 20. 16:43
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
ügyelet!!!én csak akkor nyugodnék meg
2013. márc. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8 hetes km vagyok,szombaton kezdtem barnázni.Dufastant kell szednem 2x1 szemet,napi 500 mg c vitamint,3x2 magnerotot.Kedd óta se barnázás,se görcsölés.
2013. márc. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbálj minél többet pihenni, feküdni, nagyon fontos ilyenkor !!!
2013. márc. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Megértem az aggódásod, én is ebben a cipőben járok :(

DE!

Bízz a fenti pozitív történetekben, bízz a babában és abban, h most minden rendben lesz. Mást nem tudunk tenni. Gyógyszer, pihi, magunkra erőltetett nyugalom...Iszonyú nehéz. Hullámokban jön, leizzazt, rettegek, majd végre egy terhes tünet, és minden aggodalmam elszáll. Erősíteni kell magunkat, és elhinni, h tényleg minden rendben lesz, mert nem történhet másképp.

Én 4+3-mal küzdők, plusz egy 20 hós csajjal itthon, négy hónapja missed ab....De most mindennek rendben kell lennie, muszáj!!!!!!!!!

2013. márc. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Timcsikusz ***** válasza:

ÉS minek menjen az ügyeletre?

Akkor menj ha erősebb a barnázás véreznél vagy görcsölsz.

Inkább feküdj ne rohangálj sehova!

Kérlek ne hallgass csak olyanra aki hasonló cipőben jár mert nekem is könnyen osztották az észt de ezt csak az tudja igazán aki ugyanebben van!

Bármi kérdésed van irj rám priviben nyugodtan!

2013. márc. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!