Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok és...

6 hetes terhes vagyok és gyakran fája a fejem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy fejfájós, de amióta terhes vagyok azóta hetente legalább 3 alkalommal fáj a fejem. Nem elviselhetetlen, de nem is kellemes. Próbáltam már ennyi, inni hátha az a baj, de ezek nem segítettek. Gyógyszert nem szeretnék beszedni mert alapból nem vagyok nagy gyógyszeres.

2013. márc. 20. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Homeopátiás fajdalomcsillapítót próbáltál már? Azt szedheted nyugodtan. Nekem pl. beváltak.
2013. márc. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is sokat faj, tenyleg. Olvastam, hogy ez gyakori. A kv-t nem vontad meg magadtol a baba miatt? Mert az okozhatja... De igazabol napi 2kv belefer! Esetleg igyal sok folyadekot (meg ha sokat kell pisilnod is)! Vegso esetben panadolt bevehetsz. En 8 hetes vagyok, de ma mar nagyon szenvedtem tole, bevedtem egy szemet, hasznalt. Jobbulast!
2013. márc. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sok folyadék (víz) folyamatosan, ha ez nem elég, akkor homeopátia szerintem is.


Az első trimeszterben a legérzékenyebbek a babák a gyógyszerekre, így ezt ha nem muszáj, akkor azokat hanyagolnám. Ha erős migréned van az más, ezesetben az orvossal kell konzultálni, mert ilyenkor kell! csillapítani, tapasztalat sajnos.

2013. márc. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vontam meg magamtól semmit. Kávé és cigi nélkül éltem eddig is. Igazából semmin nem változtattam, mert úgy voltam vele ez az én életem ha jön a baba akkor úgy szeret ahogy vagyok. Elég kevés folyadékot ittam korábban, de mióta babát szeretnénk azóta erre is oda figyelek, mióta baba van azóta főleg. Remélem elmúlik majd! De inkább ez mint a folyamatos hányás. :D
2013. márc. 20. 22:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Tegnap sokaktol hallottam a fejfajast, szerintem front volt. Remeljuk jobb lesz!
2013. márc. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is sokat fájt a fejem az elején, pedig annyi vizet ittam, nekem pl a citromos víz segített, mert összehúzza az ereket. Vagy esetleg a vizes borogatás. Homeos gyógyszert nem próbáltam, de hallottam róla, hogy vannak jók.De lehetett a front miatt is...

Szerencsére már nem vagyok fejfájós, pedig terhesség előtt frontérzékeny voltam nagyon is. Reméljük neked is elmúlik a trimeszter végére :)

Boldog babavárást, 38hkm

2013. márc. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma sok sok vizet ittam és ma nem fáj a fejem, remélem ennyi a megoldás. Már csak az időnkénti hányinger, szédelgés re kellene valami. B6 szedek, de szabad azt minden nap szedni ha szükségem van rá. Akkor veszem be amikor már nem bírom. De minden nap eljön a perc mikor be veszem.
2013. márc. 21. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!