Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok. Az...

6 hetes terhes vagyok. Az 1*1,5cm-es hematóma komoly bajt jelent-e? Még egy kérdéesem lenne. Uthrogestan hüvelykúp helyett lehet kapszulát szedni? Ezt kaptam a gyógyszertárban.

Figyelt kérdés

#hematóma #uthrogestan
2013. márc. 30. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Az utrogestan kapszula is jó, azért szokták a hüvelygolyót mert az rögtön ott hat ahol kell. De mindkettő jó.
2013. márc. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég nagy,de minden esélyed meg van,hogy gond nélkül felszívódjon!Nyugalom,és pihenés!!!Én szedem még az artica montana homeopátiás bogyót,ami meggyorsítja a hematóma felszívódását.
2013. márc. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Egyenlőre nem vérzem.Ez gondolom jót jelent.
2013. ápr. 2. 13:36
 4/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok!Mindenképp jót jelent, mert a hematóma vagy felszívódik, vagy elpukkan és vérzés kíséretében távozik a méhedből.Viszont 6 hetesen még olyan picurka a baba,hogy ha az a nagy hematóma elpukkan, akkor fenn áll a veszélye,hogy a vér elmossa a babát.Én épp most lélegeztem már fel, mert nekem is ott van még a hematómám,de a babám hatalmasat nőtt,így már kisebb a veszélye,hogy kárt tud benne tenni.Pihenj a nap 24 órájában, és nem lesz semmi baj!!!!
2013. ápr. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.sajnos dolgoznom kell,így pihenni nemigen tudok.Irodai munka,csak sok az utazás.Pénteken voltunk orvosnál.Van embrió 5,2mm és véráram is.Köszi mégegyszer.Első terhesség,így nincs tapasztalatom.
2013. ápr. 2. 14:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Szívesen válaszolok, ha tudok :) nekem ez már a 3. terhességem, de az első kettő panaszmentes volt, így én is most ismerkedek a hematómával :)
2013. ápr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!