Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van esély a terhességre?

Van esély a terhességre?

Figyelt kérdés

Egyik nap, amikor a párommal szexeltünk, nem vettük észre, hogy szétszakadt a gumi, és egy percig tartott, míg észrevettük, hogy gond van. A párom nem élvezett el, a közelében sem volt, és ezért nem is foglalkoztam különösebben a dologgal. Elég zűrös volt ez a hónap, rengeteg stresszel, és elég jól ismerem a ciklusomat, éreztem, hogy nem egészen úgy alakulnak a dolgok, mint szoktak.

Mivel nem jött meg a menzeszem a várt időre, csináltam egy tesztet (Walentin terhességi teszt), negatív lett. Még aznap volt egy nagyon kevés vérzés, aztán semmi.

Nagyon terhességi tünetet nem tapasztalok magamon, nincs mellfeszülés, nem sötétebb a mellbimbóm, nem vagyok kívánósabb, nem járok többször pisilni, nem erősebb a hüvelyi váladékozásom (sőt, nincs szinte semmi, mint menstruáció előtt egy nappal)... annyi, hogy mikor reggel felkeltem, nagyon éhes voltam, amitől már émelyegtem, amire úgy rástresszeltem, hogy egészen mostanáig émelyegtem folyamatosan, az émelygéstől pedig fokozottabb volt a nyáltermelésem. Meg mintha a szagokat is jobban érezném, de ebben nem vagyok biztos.


Szerdán megyek orvoshoz, addig kérdezem: szerintetek lehetséges, hogy terhes vagyok? Volt már más is ilyen helyzetben? Kérlek, írjátok le a tapasztalatotokat. Nagyon nem örülnénk egy babának, mert egyetemisták vagyunk, albérletben élünk, szóval sem anyagilag, sem másképp nem engedhetünk meg magunknak egy babát.



2013. márc. 31. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
mikor kellene megjönnie és mennyi ideje történt az aktus? Ezek fontos kérdések, mert ha még nem telt el 14 nap az aktus óta, tüneteid sem lehetnek, csak pszichésen.
2013. márc. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért nem csinálsz még egy tesztet? Lehet, hogy az első korai volt.
2013. márc. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. nem élvezett el

2. nega a teszt.

Nem túl valószínű hogy baba lenne.

2013. márc. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
28-án kellett volna megjönnie, tehát 3 napja késik. Az aktus pedig 3 hete történt.
2013. márc. 31. 15:13
 5/6 anonim ***** válasza:

3 as vagyok ha 3hete történt az aktus akkor 28 án ki kellett volna mutassa legalább haloványan (de inkább erősebben) ha terhes vagy, hiszen a terhes tesztek úgy a 14. naptól kezdenek pozitív eredményt mutatni neked pedig 17-18 nap is eltelt már.

Inkább vmi hormonzavar lehet.

2013. márc. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Néha már előfordult ilyen, hogy késett, nem is keveset, csak eddig még nem volt esély babára. Bár ha valami bajom van, az ugyanakkora probléma (remélem, semmi komoly.) Remélem, szerdán meg tud majd nyugtatni az orvos. Köszönöm nektek még egyszer.

2013. márc. 31. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!