Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miben hozzátok haza a babátokat?

Miben hozzátok haza a babátokat?

Figyelt kérdés
Mármint ruha:) Én Május elejére várom de lehet hogy Április közepében érkezik a babácska:) Még nem tudom hogy miben hozzuk haza:) Segítsetek:)) Hátha adtok jó ötletet:) 35hkm

2013. ápr. 1. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
Ne haragudj, de olyan buta kérdés. Csak a jó Isten tudja, hogy milyen lesz az idő... Mínuszok, vagy 30 C. Ennyi erővel felsorolhatnám a ruhatár minden egyes darabját.
2013. ápr. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is május elejére várom de lehet,hogy nekem is április közepén,végén érkezik :) Én holnap töltöm a 35. hetet :)

Én amit viszek neki:

-rugis nadrág

-rövidujjas body

-kocsikabát,(ha az kicsi lesz akkor egy pulóver)

-kis sapka.

Én ennyit viszek be neki,meg természetes polár pléd amivel be tudom takargatni.Azon gondolkodtam még,hogy vigyek-e be neki a rugis naci alá zoknit,vagy csak úgy adjam majd a csupasz lábára?!

Első baba lesz és még nem nagyon vagyok jártas az öltöztetésben :)

2013. ápr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*természetesen
2013. ápr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én április végére vagyok kiírva de közepénél tovább szerintem nem húzzuk,én tettem a hazahozós rucikhoz,1 hosszú ujjú bodyt,1 rugit sapival és egy vékonyabb overállt ,és mózeskosárban hozzuk haza,de tényleg nem tudhatja az ember milyen idő lesz még addig...
2013. ápr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát reméljük jó idő lesz és nem esik pl a hó mint most nem rég
2013. ápr. 1. 15:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Április közepén fog megszületni a kisfiunk.

Hosszú ujjú body-ban, kissapkában, rugiban és pulcsiban vagy egy vékonyabb overálban fogjuk haza hozni.

2013. ápr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hányadikára vagy kiírva? Én május 4-re. :) Én is arra gondoltam hogy body, rugi, sapi, meg egy kis kardigán, de amit vettünk az elég vékony így lehet veszek még egy vastagabbat. Bár persze plédet is viszünk mi is és elvileg annyi időt lesz kint amíg betesszük a taxiba meg kivesszük onnan.
2013. ápr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Április 25.-re vagyok kiírva:) Kisfiamat hosszú ujjú bodyban,vékony pamut rugdalózóban,és egy nagy vékony overálban fogjuk hazahozni.Ja és mózesban:)
2013. ápr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!