Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen csak terhesvitamint...

Terhesen csak terhesvitamint lehet szedni? vagy meg maradhatok a régóta használt normál vitaminnál amit évek óta szedek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 11:57
 1/10 anonim ***** válasza:

nem.

de arra figyelj, hogy ilyenkor több kell bizonyos vitaminokból, nyomelemekből.

2013. ápr. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mármint nem csak terhesvitamint lehet szedni :)
2013. ápr. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem csak terhesvitamint lehet ilyenkor szedni. A terhesvitaminban viszont egy-két kivétellel minden olyan vitamin megvan, ami a terhesség alatt szükséges lehet.
2013. ápr. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
maradhatsz, de vásárolj mellé gyógyszertárban folsavat, az fontos a babának (többek közt szerintem ebben tér el főleg a sima és a terhesvitamin)
2013. ápr. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szedhetsz mást is, viszont nézd meg a terhesvitaminok összetételét, mert Pl. úgy tudom A vitaminból nem lehet túl sokat, és nem tudom hogy folsav ami elengedhetetlen, van e más fajta vitaminokban..
2013. ápr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a válaszokat!

Most hirtelen nem tudom megnézni van e folsav abban a vitaminban amit szedek!

De ha nincs akkor beszerzem külön!

amúgy azt hiszem a c-vitamin kivételével minden mást 100%-ban tartalmaz ami egy napra kell.

de mivel elég rosszul vagyok,és rengeteg citromos vízet iszom így szeritem simán pótlóm a c-vitamin hiányát!

még egyszer köszönöm!

2013. ápr. 5. 12:56
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Ha "A"vitamint is tartalmaz akkor inkabb ne szedd!A tulzott A vitamin bevitel magzatnal nagyon veszelyes lehet!
2013. ápr. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az hogy a vitaminod mindent 100%-ban tartalmaz az lehet, de nem a várandóság alatt, mert ilyenkor van amiből több kell.

Szerintem én a terhesvitamint választanám.

2013. ápr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is a terhesvitamint szedném inkább, különbözhet az összetétele, illetve, ahogy az utolsó is írta, más az adagolása.
2013. ápr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

nektek is nagyon szépen köszönöm!

9-én megyek védőnőhöz,azt hiszem tőle is megkérdezem az a biztos!

9 hetes vagyok,eddig nem hagytam abba a vitaminom,de most leállok és megvárom az ő véleményét is!

2013. ápr. 5. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!