Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire ciki szórakozóhelyre/...

Mennyire ciki szórakozóhelyre/kocsmába menni egy kismamának?

Figyelt kérdés

Most már lassan 18 hetes leszek, és a barátaim közül senki nem babázik és nem alapított még családot. Ők ugyanúgy járnak bulizni, és én is van, hogy beülök velük egy-egy kocsmába, iszok egy alkohol mentes koktélt, és elvagyok velük. Sőt előfordul, hogy szórakozóhelyre is lemennék (bár ez nagyon ritkán)de ha, ahhoz lenne kedvem nagyon kinéznének az emberek? Hogy mit keres itt egy "terhes nő"??? Szerintem ugyanúgy jogom van jól érezni magam a férjemmel és a barátokkal, mint eddig, természetesen nem iszom alkoholt és nem is dohányzom, ráadásul már sehol sem lehet benti légtérben dohányozni így még ez sem veszélyeztet.


Vélemények? :)


2013. ápr. 9. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%

Discoba ciki szerintem.

"Kocsmába" mi is elmentünk, de csak azért, mert a városban ott van legfinomabb hamburger.

2013. ápr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a fontos, hogy valóban teljesen nem dohányzó hely legyen, és tömegmentes, szóval véletlenül se lökjön meg, passzírozzon össze senki tánc közben sem.

Ha erre van igényed, akkor hajrá.

2013. ápr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Sörözőbe én még a 30. hét után is voltam a férjemmel.

Füst nem volt, én meg csak tonikot ittam.

2013. ápr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért kinéznének diszkóba főleg.De ha neked van kedved menjél.Én szülés után jártam havonta egyszer, most megint terhes vagyok, de nem mernék menni, nincs kedvem a megbámuláshoz, összesúgáshoz,úgyis tudom ,hogy engem zavarna és egy idő után inkább lelépnék.
2013. ápr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Amikor pocis voltam még lehetett bagózni a szórakozóhelyeken, ha nem lehetett volnaakkor megyek (amíg nincs pocim- legalábbis dicoval így vagyok, ott sokan vannak, meglökhetnek), de pl biliárdozni eljártam - bár nagy pocival az sem volt egyszerű, sörözőben a kinti részre ahol nincs füst leültem én is (most hogy nem lehet bagózni bent is simán) Szóval sztem nem gáz :)
2013. ápr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sztem vagány dolog, miért ne? Ha téged nem zavar, és jól esik a kikapcsolódás, akkor érezd jól magad, és menj:)

Egy jó ismerősöm is hatalmas baráti körrel rendelkezik, és terhesen sem mondott le az ilyen fajta szórakozásról.

Jó volt olyan képet látni, amikor bazi nagy hassal bulizik és ott virít a sörös üveg a kezében. Mielőtt bárki bármi rosszra gondol, természetesen alkoholmentes volt:) ha nem esik jól, akkor már úgysem fogsz menni.

2013. ápr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A söröző rendben van, de egy discoban akkora a zajártalom, hogy én biztos nem mennék.
2013. ápr. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy pub-ba biliárdozni, kiskocsmába én is simán bemegyek és ha nagy lesz a pocakom akkor is be fogok ha jól esik, viszont discoba semmiképp nekem is nagy a baráti köröm és ha szórakozunk inkább otthon oldjuk meg mikor pedig már későre jár ők tovább mennek én meg pihizek :) Én félek, hogy a discoban meglöknek megütnek, és nagy pocakkal 100 % h kinéznek személy szerint nekem kínos lenne, mellesleg a zaj sem mind1.
2013. ápr. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a kocsmázás teljesen rendben van, várandós vagy, nem halálos beteg :), arra persze számíts, hogy lehetnek, akik megszólnak... de ha nekik ez okoz örömöt...


Diszkóval kapcsolatban mindenki a lökdösődést írta... szerintem ha vigyázol ezzel sem lenne gond, elég jól ki van párnázva a pici, DE(!) a baba hallása nagyjából most alakul ki, mivel elég nehéz kutatni, hogy ilyen zajártalom mit okozhat ebben az időszakban, így erről megoszlanak a vélemények, de vannak szakemberek akik szerint ilyenkor kifejezetten kerülni kell a nagyon zajos helyeket.

Pár hét múlva pedig konkrétan zavarni fogja a babát a zaj (enyém is elkezd rugdalózni a hangzavarra és szerintem nem örömében :/ )

2013. ápr. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

beülni sörözőbe vagy egyetemi pub-ba szerintem simán lehet. én is fogok menni a barátaimmal, de nem éjjel!

én biztos,hogy nem mennék több okból szórakozóhelyre: túl hangos zene, sok részeg, aki nem tudja kontrollálni a mozgását és fellökhetnek, a sok kalimpáló, hevesen táncoló (amilyen tömegnyomor szokott lenni a szórakozóhelyeken, semmi levegő, nem is bírnám sokáig) és képtelen lennék ébren maradni hajnalig :)

én úgy találkozom a barátaimmal, hogy 10-11-ig vagyunk egy csendesebb helyen (étterem, cukrászda, pub), ők továbbmennek valamilyen szórakozóhelyre és meg hazafelé veszem az irányt :)

2013. ápr. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!