Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A ferjemnek rengeteg szemolcs...

A ferjemnek rengeteg szemolcs nott a nemiszervere. Ez ram es a babara veszelyes lehet? Esetleg a huvelyembe is nohet szemolcs? Az oralis szex ilyenkor szabad? 24hkm

Figyelt kérdés
Elsonek volt neki egy szemolcs az arcan. Aztan az elmult. Lett nekem 3 a nemiszervemnel. Aztan az is elmult. Most pedig az o nemiszerven rengeteg nott.
2013. ápr. 12. 10:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Menjen el orvoshoz.

A szemölcs vírusos így fertőz.

Ha a hüvelyedben belül lesz szemölcsöd szerintem megfertőzheted a babát is szülésnél.

De ha csak úgy elmúlik akkor nem is biztos hogy szemölcs.

2013. ápr. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem biztos nem lenne kedvem orális szexhez, ha a férjem nemi szervén szemölcsrengeteg van.

szerintem először kezeljétek, különben oda-vissza adjátok egymásnak!

2013. ápr. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem dokihoz kellene menetek mind a kettőtöknek, lehetőleg minél előbb.. Mert ide oda fertőzitek egymást. Ilyenkor nem tanácsos még közös kéztörlőt sem használni nem hogy közelebbi kapcsolatot létesíteni.
2013. ápr. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
semmilyen nemi életet ne éljetek és minél elöbb menjen orvoshoz. Lenne gusztusod az orálhoz úgy is hogy szemölcsös???:s
2013. ápr. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

El kell mennetek orvoshoz, mert oda vissza fertőzöttek egymást!!!

Nem járatok uszodába, vagy nem használtatok egy törölközőt olyannal aki uszidába jár!?

Ezt vírus okozza, fertőző!

Orális sex után a nemi szervetek, a szátok is olyan lesz, és a baba is elkaphatja, aminek lehet nagyon durva következménye, az egész teste Tisza szemölcs lehet....

Ez nem játék, ki kell kezeltetni!

2013. ápr. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal irány az orvos, így tilos szexelni ez fertőző.
2013. ápr. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fúj! Van ám gusztusod!
2013. ápr. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
nem is értem, ennyi szemölccsel ez a kérdés miért most, és miért itt merül fel.
2013. ápr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha te így is bekapn@d, nem vagy semmi...... Fúúúj.


Eddig miért nem mentetek orvoshoz?

2013. ápr. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!