Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes? A többi lent!

Lehetek terhes? A többi lent!

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon védekezünk a párommal, Gumit használtunk 3szor cseréltük ki mert mindig volt valami vagy már megfogta a fütykösét vagy nem volt olyan merev, és akkor is leszedtük de amikor kicsit szórakoztattam na hát akkor végre megfelelően felhízta. Közben állandóan meleg vízzel mostunk kezet, nehogy valami legyen. Nem ment el bennem megnéztük az összes gumit egy se szakadt ki, és spermicides tabit is használtam szigorúan betartva a szabályzatot. dE MÁR 3 NAPJA KÉSIK..LEHET CSAK A IDEGESSÉGTŐL????:o
2013. ápr. 12. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:

jesszus, én nem biztos, hogy tudnék ilyen körülmények között szexelni:D (amikor kellett, védekeztünk, de nem reagáltuk túl)

nem vagy terhes

2013. ápr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes. Ha első alkalom volt, akkor késhet amiatt is. Ha nem, akkor meg az idegességtől vagy bármi mástól, ezer oka lehet. De terhes tuti nem vagy... amúgy én sem tudnék így szexelni, oké hogy óvatosság meg védekezés, na de ez már azért durva!
2013. ápr. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Legalább védekeznek és azért valljuk be: Valaki legalább eltartja az óvszergyártókat :D
2013. ápr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nevetségesek vagyunk...:) de egyikőnk sem akar babát:)
2013. ápr. 12. 15:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Ari vagy! azthittem nálam agyalósabb ember nincs a világon!:-))) Van:-)) nyugi nem vagy terhes:-)))
2013. ápr. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát lehet, sőt biztos túlparázom:)
2013. ápr. 13. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!