Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz, hogy nem jó az intimbeté...

Igaz, hogy nem jó az intimbetét használata folyás miatt, mert könnyen elfertőződhet?

Figyelt kérdés
17 hetes vok. Azt olvastam, hogy nem jó az intimbetét használata, mert könnybben elfertőzödsz. De ha meg nem használnék, akkor szerintem simán "átáznék". (Mondjuk nem probáltam még, nem mertem kockáztatni.) Vagy ez megint csak egy olyan dolog, amit valaki kitalált, hogy nem szabad?
2008. jún. 15. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki találta ki,de ez egy nagy hüjeség.Én használok minden nap és semmi bajom.Természetesem cserélni kell,ha már"megtelik".Használj nyugodtan,nem lesz semmi baj.

Nem véletlenül találták ki a nevét-intim betét vagy tisztasági betét.:-)31hetes kismama

2008. jún. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én a tamponról hallottam ugyanezt. Szerintem intimbetétet nyugodtan használhatsz.
2008. jún. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom az első válaszoló mért mondja,hogy hülyeség én kétszer is begombásodtam már a tisztasági betéttől.Először évekkel ezelőtt de akkor minden nap viseltem.Most meg sajna a terhesség alatt is folyásom lett tőle.muszály használnom mert nekem a baba annyira nyomja a hólyagomat,hogy inkontinenciás tünetek jöttek elő,de már nagyon fogyelek arra,hogy milyet használok és itthon akár mennyire jó vagy sem de sokszor nem israkok be,igaz egy egész sorozat fehérneműm van emiatt és így nem csak 2-3 haszámoódik egész nap,de inkább így mint,hogy megint dokihoz kelljen menni emiatt.A múltkor majd 10ezer ftomba került mire rendbe jöttem és egész idő alatt paráztam,hogy a babának ne legyen baja a kúptól.

Mondjuk nekem pl.azért is let sztem ez,mert a libress szürke dobozosát használtam-ez fóliázott,sajnos ha utaztam ezt kellett viseljem ,mert a többi hamar átázott és nem értem el vele semmit..de itthon vagy a dmeset vagy a carefreet használom ezek légáteresztőek és jók csak hamar átázik..szval egyáltalán nem hülyeség a gombásodás ,mert egyszerűen lezárja a szellőzést alulról.Nem tudom mért vállal fel ilyen véleményt olyan akinek nem volt még ettől baja.36hetes kismama

2008. jún. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a gombásodás nem a tisztasági betéttől jön, úgy gondolom, max. iritálhat, akkor válts márkát vagy fajtát, amúgy én is használom és kell is, mert jobb ha oda megy, mintha a bugyid lesz tiszta nedv, én mindig is használtam, sosem volt bajom, 22 heteske
2008. jún. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Használok én is, de ha vmi gond lesz egyből megyek majd dokihoz.
2008. jún. 16. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!