Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki missed abortusz után...

Aki missed abortusz után esett teherbe tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Decemberben sajnos volt egy missed abortuszom és most újra próbálkoztunk. Pár napja nagyon furcsa dolgaim vannak. 1 napig barnáztam (előtte sosem volt ilyen) és olyan érzesem van mintha izomláz lenne a méhemben. Ha lehajolok picit szúrkál is. Kb. 1 hét múlva kéne megjönnie. Volt ilyen valakinek? Normális ez? Vagy összejött a baba és most a műtét miatt jobban érzem, hogy változás van odabennt? Első gyereknél nem emlékszem, hogy éreztem- e hasonlót. Az előző terhességnél pedig mintha lett volna ilyesmi. Szóval most parázok....

#missed abotusz #után terhesség
2013. ápr. 30. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 2 korai vetélésem és egy megmaradt terhességem volt, és eléggé összevissza tüneteket produkáltam a terhességek között. Volt barnázás, hasszurkálás, minden. De a vetélés utáni terhességem teljesen problémamentesen zajlott (bár már rögtön a pozitív teszttől kaptam progeszteronpótlást, a biztonság kedvéért).
2013. ápr. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem eddig minden rendben volt. Mármint az elmúlt 5 hónapban rendesen megjött és nem volt semmi problémám. Ezért furcsa, hogy mióta először nem védekeztünk vannak ezek a jelenségek.
2013. ápr. 30. 12:23
 3/3 anonim ***** válasza:
A barnázás sok mindentől lehet. Lehet beágyazódás, lehet hormonprobléma, vagy ciszta (nekem egy időben amiatt volt barnázásom). Egyelőre ne foglalkozz vele szerintem, de ha ismétlődik, akkor irány a doki, mert olyan gond is állhat a háttérben, ami akadályozza a teherbeesést!
2013. ápr. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!