Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két hónapja volt abortuszom....

Két hónapja volt abortuszom. Utána a 4. héttől természetesen óvszerrel védekeztünk most mégis úgytűnik, hogy terhes vagyok. Lehet baja a babának?

Figyelt kérdés
A terhességemet a 14. Terhességi héten súlyos magzati rendellenesség miatt kellett megszakítani.Sajnos már a második babánk volt amit elveszítettünk.Örülnék ha terhes lennék de most talán még korai,félek baja lenne neki is.Abból Gondolom,hogy babát várok,hogy megduzzadtak a melleim Nagyon,és sokat és sokszor pisilek.Még mikor 8 héttel Az abortusz után voltam orvosnál és azt mondta,hogy puha a méhfalam.Lehet valamikor kiszakadt a gumi csak nem vettük észre.Szerintetek lehet baj a terhessegemel?

2013. ápr. 28. 00:25
1 2
 1/19 anonim válasza:
Kicsit korainak tűnik ez nekem,nem volt elég idő a regenerálódásnak,jobb lesz orvostól ezt megkérdezni.
2013. ápr. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Tudom,de mióta elvesztettem a babámat azóta olyan depressziós vagyok.És ha most tényleg terhes vagyok akkor remélem minden rendben lesz és egészséges lesz,és még is tarthatom.Annyira Szeretném!!!!
2013. ápr. 28. 00:47
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem 6 várandóságom volt ebbből 3 kislány született, úgyhogy lehet egészséges szép gyermeketek, nagyon nehéz időszakon mész át csak azt tudom mondani hogy kitartás hidd el megéri, a harmadik kislányunk nekünk is így lett hogy a műtét után egy hónappal fogant.
2013. ápr. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,hogy leírtad a történetedet és gratulálok q gyermekeidhez és a kitartásodhoz.remélem tényleg terhes vagyok és minden rendben lesz.Most Nagyon reménykedem.Én is csak akkor kezdtem gyanakodni mikor a nőgyógyász mondta,hogy puha a méhem és kérdezte,hogy azóta védekezünk-e.Meghogy figyeljem,hogy még jön-e.és ha kevés lesz a vérzés ha megjön akkor menjek vissza.Remélem terhesség gyanúját vélte és azért mondta.
2013. ápr. 28. 12:33
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha óvszerrel védekeztetek akkor nem hiszem hogy terhes vagy. Csupán a hormonok játszanak veled. Csinálj egy tesztett hogy megnyugodj. Egyébként még tényleg korai lenne mint lelkileg mint fizikailag. De attól még nincs kizártva az egézséges terhesség.
2013. ápr. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

majd írd meg h babás vagy-e vagy nem.. de érdemes lenne orvoshoz fordulni azért...

drukkolok neked h babás legyél,de szerintem is még korai de kitudja :)

2013. ápr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Erről orvossal kellene konzultálni, hogy mi a helyzet. Kíváncsi vagyok, hogy mit fogsz írni majd. :)
2013. ápr. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
A héten voltam Az orvosnál és akkor mondta Ezt.7.-èn kellene csak megjönnie.Addig felesleges lenne tesztet csinálni.
2013. ápr. 28. 22:55
 9/19 anonim ***** válasza:

Szia!Nagyon drukkolok neked,hogy babás legyél,és szülessen egészséges, gyönyörű gyermeked.Ha a szervezeted felkészült egy következő várandósságra,akkor be is fog ágyazódni az a pici,és nem lesz gond :-)Nekem eddig 4 terhességem volt,és 2 gyermekem született meg.Az első terhességem missed ab.-vel végződött a 11.héten.Aztán 3 hónap múlva már várandós voltam a lányommal,aki most 6 éves,teljesen egészséges.2011-ben ismét pozitív lett a tesztem,akkor 6.héten spontán vetéltem el.Következő hónapban már nem jött meg,most volt 13 hónapos a kislányom,aki szintén makk egészséges.Tudom,hogy nagyon nehéz időszakon mégy keresztül,de fel a fejjel,szedj magzatvédő vitamint illetve folsavat,és nem lesz ott semmi gond :-)Barátnőm 5 vetélés után szült egészséges gyereket.Neked is megadatik hamarosan,készítsd fel a testedet-lelkedet a tárandósságra,és nem lesz semmi probléma :-)Szorítok és írd majd meg a fejleményeket.

Üdv:Tamy

2013. ápr. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen amit írtál.Remélem én is,hogy minden rendben lesz.Bízom benne,hogy tényleg terhes vagyok.Mert a melleim hatalmasra duzzadtak egy hét alatt.Ez mástól nem lehet igaz?
2013. ápr. 29. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!