Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normálisnak mondható az...

Normálisnak mondható az efféle folyás? Bocsi a részletekért.

Figyelt kérdés
Lassan 7 hetes vagyok, utrogestan kúpot használok, amitől vizes lesz a folyás, majd krémes. 2 napja amikor a betétet megszagolom (bocsi!!!!) kicsit szúrósabb szagot érzek. Viszont amikor megtörlöm magam és a papírt szagolom meg, semmit nem érzek. Ezt vajob okozhatja a betét és a folyás együttese? Hiszen megváltozik a folyás PH-ja, nem? Nincs színe a folyásnak, nem viszketek és nem csíp. Az orvos jövő hét közepe felé rendelt visssza. Ráérek akkor menni?
2009. szept. 27. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amíg nem csíp, viszket, vagy nem fura szinű a folyásod addig nagy baj nem lehet. Van akinek fehér a folyás, van akinek sárgás,de ha végig ugyanolyan ,nem változik mondjuk fehérről sárgára, vagy sárgárol zöldesre,és ugyis mész pár nap múlva a dokidhoz , akkor ne idegeskedj.Az hogy milyen a szaga a folyásnak azt csak úgy tudod nézni,ellenőrizni, ha megszagolod, ugyhogy ne szégyenkezz.mert ígyis írják a sz.könyvek, hogy bűzös folyás esetén forduljunk orvoshoz. Ha az nem rossz szagú ami frissen távozik, akkor jó.az a mi betéten van, már érintkezett a levegővel, keveredik a betét elszivóanyagával stb... nyugi! boldog babavárást.
2009. szept. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. szept. 27. 19:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálam is ugyanígy van. Mondjuk nekem nem szúrós szagú, hanem inkább édes. De én ezt az Utrogestannak tudom be. És az Utro maradéka enyhén vajszínű folyást csinál nekem.

5 hetes

2009. szept. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, az utro csinál fura dolgokat. Kicsit azért nem tetszik, hogy szagát érzem... most kipróbálom betét nélkül, de az egy utrosnak olyan, mint babát pelenka nélkül hagyni :)
2009. szept. 27. 20:24
 5/5 anonim ***** válasza:

:)))

Én nem kockáztatok betét nélkül. :)

(2.)

2009. szept. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!