Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt v. kinek olyan, hogy...

Volt v. kinek olyan, hogy megjött a menzesz első hónapban és mégis terhes volt?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk babát,a 27 napos ciklus 9.11. és 13.napján voltunk együtt. Aztán jött a cicifájás,feszülés,álomkór,majd idejében,rendepen megjött. :( Még lehet remény?
2013. máj. 5. 07:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendesen megjött a menzeszed akkor nem esély van a babára. Új hónap új remények...
2013. máj. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű h van baba ha rendesen ahogy kell megjött.

Nekem pl megjött kb 1 napra de az se volt erős hanem kis barnás pici vérrel csak. DE egyáltalán nem volt olyan mint amilyen szokott gyanús is volt de bejött mert baba volt :)

3hós azóta a lányom :)

2013. máj. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű. :( Első hónapban nekem is csak nagyon pici kis rózsaszínes folyás volt az első nap. Másnap már csak olyan barnás folt. De ez nem nevezhető annak, hogy megjött.

Ne keseredj el, többször kell próbálkozni. Össze fog az jönni! Szorítok neked. 39hkm.

2013. máj. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen a barátnőm.

3 kislányt szült, és a 3.terhességénél 5 hónapos koráig rendes menzesze volt. Az első két terhességénél nem volt ilyen.

2013. máj. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nekem is a 3. terhesség van tervben,az első kettőnél nem volt ilyen. Viszont 5-6 nap helyett 2 nap alatt vége lett,de 2 napig megvolt rendesen. Csináljak tesztet vagy felesleges?
2013. máj. 7. 23:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Csinálj bajod nem lesz tőle csak vmit biztosra fogsz tudni :) Hajrá!!!
2013. máj. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!