Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21hetesen semmi hasam, vagyis...

Edus83 kérdése:

21hetesen semmi hasam, vagyis egy picike ez normális? Érzem babót mozogni és minden rendben de ez mennyire álltalános? Nem kéne szép nagy pocimnak lennie?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nyugi, nem baj. Az enyém 23 hetesen is alig látszik. 78 cm.-ről indultam, most kis jóindulattal 94 cm
2009. szept. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem sem volt túl nagy pocim, péntekre vagyok kiírva, és most 99 cm a haskörfogatom. Ugyan a magasságomhoz képest nagy(162 cm vagyok), de a többi hasonló korú pocakhoz képest kisebb. Igazából 21 hetesen még a baba sem olyan nagy, hogy annyira meg kéne neki látszódni. Nekem a nagyobb iramú fejlődés kb 27-28. héten következett be. Amúgy teljesen normális méretű a babám, úgyhogy a has mérete szerintem nem jelent semmit.

Boldog babavárást!

39(+4) hetes pocis

2009. szept. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
21 hetesen?nem ,legalábbis nekem se volt nagy.akkor kezdett látszódni,h várandós vagyok.most vagyok 26-ik hétben,most sem túl nagy,de nött valamit,most már látszódik,hogy 6 hónapos vagyok.nyugi,most fog elkezdeni nőni.,aztán fokozatosan egy picit.lehethogy nem olyan kicsi,csak mindig figyeled,és te nem veszed észre,hogy nöl.legalábbis én igy voltam iletve vagyok vele.
2009. szept. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kell emiatt aggódnod, ez teljesen normális.

Én pl. a 24. héten vettem meg az első kismamanadrágomat és a 28. hétig nem nagyon volt pocim, csak mintha nagyon bekajáltam volna. :) Na aztán a 30. héttől úgy beindult, hogy utána már gurultam és lett egy több, mint 4 kg-os, egészséges babám!

2009. szept. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem se aggódj!Rajtam 25 hetesem alig látszódik, a metrón eddig csak egyszer kaptam meg a helyet :)...bár nem tudom hogy azért mert tényleg nem látszódik vagy mert nem akarják észre venni:)))

Az a lényeg hogy ha olyan tipus vagy akkor a vége felé sem lesz óriás hasad de a baba ettől még nagy is lehet!!!

Valószínüleg ki fognak nevetni engem is hogy csak ekkora pocival megyek majd szülni:))

2009. szept. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM MINDENKINEK SOK,BOLDOGSÁGOT:))!!!!!!!
2009. szept. 30. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!