Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt úgy valaki, hogy sok...

Járt úgy valaki, hogy sok negatív teszt után pozitív lett?

Figyelt kérdés
Decemberben 15.-én volt missed abortuszom. Azóta úgy nézett ki a mensim, hogy megjött: 39,24,29 és 31 napra. Most a 32. napon vagyok. Tesztek negatívak. Annyi, hogy egy x-epiles tesztem időn túl 2 csíkos lett. Ja és nem érzem semmi előjelét a mensinek. Első terhességemnél teljesen tünet mentes voltam (babóval minden rendben is volt, most már 3,5 éves), a legutóbbinál voltak rosszul léteim, meg cici és hasfájásom is. Régen mikor rendben volt a mensim, szintén 29-31 napos volt. Szerintetek lehetek még terhes? Vagy valami bajom van? Komolyan úgy érzem, hogy valaki odafent velem viccelődik... :(
2013. máj. 15. 12:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy késői peteérésed volt, és emiatt annyira minimális még a HCG, hogy csak időn túl mutatja ki. (Egyébként ezzel ne nagyon számolj, mert ugye időn túl az már nem számít, csak mondom, előfordulhat.)

Ha javasolhatok valamit, várj a 39. napig. Annyi volt a leghosszabb ciklusod, azt vedd alapul. Ha a 39. napon se jön meg, tesztelj ismét. Addig szerintem, fölösleges pénzkidobás lenne két naponként tesztelni, mert ha a 39. napon megjön, csak kidobtad a pénzt. Ha baba van, az a 39. napon is ott lesz, és akkor már ki kell(ene) mutatnia, pláne egy x-epil tesztnek, ami kifejezetten jó hírű és megbízható teszt.

Én hasonlóképpen jártam, annyi különbséggel, hogy nekem a fogamzásgátló abbahagyása zavarta össze a ciklusomat. A 28 napos ciklusomból lett néha 26, 35, de a leghosszabb az szintén 39 nap volt. Így mikor decemberben nem jött meg, a maximális késést kivártam, majd szóltam a páromnak, vettünk tesztet, és pont december 24.-én a karácsonyfa alá került egy pozitív teszt. :)

És előbb jött elő a tesztcsík, mint a kontroll, olyan erős pozitív volt. Minden kétséget kizárt, csak ugye türelmes kell lenni.


Jó egészséget kívánok és remélem, pozitív lesz az a teszt! :)

2013. máj. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!