Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pécsett van olyan bolt, ahol...

Pécsett van olyan bolt, ahol használt kismamaruhát lehet venni, vagy olyan ahol újakat, de jó áron?

Figyelt kérdés
A Brendon és a Pintácsi bolt nem az én pénztárcámhoz szabott sajnos.
2009. okt. 2. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Én most láttam a Nagy Lajos Király útján egyet. nem voltam még bent, de tervezem én is. nem tűnik annyira drágának, mint a brendon!
2009. okt. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rákóczi utcában is van egy bolt a Régio mellett, bár az sem olyan olcsó. Nekem volt olyan nadrágom ami kicsit nagy volt, vettem passzét( olyan gumis anyag, ami a kismama nacikban is van), és a várrónő megcsinálta ugyan olyanra. Így két nadrágot is csináltattam, kb.:2000Ft-ból. Ha nincs olyan nadrágod, még mindig jobban jársz ha turkálsz valahol, és azt csináltatod meg. Én vettem ez elején kismamaboltban jó drágáért, összement mosás után, meg nem is olyan kényelmes. Érdemes varrónővel csináltatni.
2009. okt. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!