Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama aki...

Van itt olyan kismama aki szintén háton alszik?

Figyelt kérdés
Bocsi a buta kérdésért,csak azért kérdezem mert azt hallottam hogy elnyomhat valami eret a baba.Én mindig próbálok oldalt aludni de egyre többször fordul elő hogy mikor fölébredek akkor háton találom magam és ez egy éjjel több alkalommal van így.Reggel mindig van egy kis lelkifurdim hogy vajon kapott elég oxigént és vérellátást a baba?Nem lesz ezmiatt valami maradandó károsodása?Már a dokimat is kérdeztem de ő azt mondta hogy aludhatok háton.De az internet,tv stb. mást mond.Most akkor hogy van?Bocsi hogy hosszúra sikerült.A válaszokat előre is köszönöm. 34 hetes km.
2009. okt. 2. 16:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én aludtam háton oldalt kipárnázva,félig hason is,most egy 8 éves egészséges fiam van.Ebben a korban csoda ha tudsz aludni.
2009. okt. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

én szinte végig a hátamon aludtam pocakosan,mert az oldalam már rettentően fájt.ennek ellenére a kisfiam teljesen egészséges.

5 hetes kisfius anyuka

2009. okt. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Jajj, ezt én is hallottam annó és én is totál para voltam hogy ha háton fekve találtam magam reggelre :-) Nos, azóta van egy csodás egészséges kisfiam. Ne aggódj, jelzi ő ha nem tetszik neki valami. (Aludj nagyokat, amíg még megteheted ;o))
2009. okt. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok és köszi mindenkinek a választ!!!

Igen egy darabig én is ezzel nyugtattam magam hogy majd úgy is szól,de mi van olyankor pl. mint most éjszaka hogy annyira mélyen alszok hogy föl sem ébredek mondjuk amikor ő elkezd ficánkolni?Úgy félek nehogy valami érje.Nem akarom túllihegni ne értsetek félre csak annyi "butaság" megfordul az ember fejében.

Köszi mégegyszer!

2009. okt. 2. 16:28
 5/14 anonim ***** válasza:

Én pont így vagyok mint te:) Mindig oldalt alszom el mert még úgy a legkényelmesebb, már ha kényelmesnek lehet mondani ezeket az alvós pózokat:) De amikor éjjel felébredek, mindig háton fekszem és reggel is ez van. Ha nekünk kényelmes, akkor szerintem neki is az, különben biztos jelezné:)

39 hetes km

2009. okt. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én a hátamon fekve nem kapok levegőt.oldaltfekve fáj a hátam.de az éjszakákat azért átalszom,és a nagyfiam néha felébreszt,hogy:-anya,a hasadon alszol!és én azt hogy várom,hogy hason aludjak!
2009. okt. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek is a válaszokat!

Bízom benne hogy ha nem lesz jó neki az épp akkori póz akkor majd elég erősen tud majd jelezni hogy változtassak.Remélem föl fogok rá ébredni.

Boldog babavárást mindenkinek!

2009. okt. 2. 18:43
 8/14 anonim ***** válasza:
Szia, én nemrég voltam a védőnőmnél, és nekem elmondta, hogy nem jó, ha háton alszom. de csak terhesség vége felé. Igen valamit nyomhat a baba, de az állítólag nem neki, hanem nekünk nem jó. Mellesleg én is ugy ébredek sokszor, hogy a hátamon fekszem. Oldalt már nem is kényelmes. 37 hetes km.
2009. okt. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Bár mi még "csak" a 30. héten járunk, de teljesen (meg)értelek téged. Korábban én is ezen paráztam, mert én is olyan mélyen alszom, hogy házat lehet bontani mellettem... :) De úgy a 26. hét tájékán egyik éjszaka arra ébredtem, hogy a kis drágám akkorát rúgott belém, hogy álmomból felültem.. Akkor éreztem, hogy kicsit elzsibbadt az egyik kezem.. Egyébként nincs zsibbadás, de akkor volt és felébresztett elég határozottan. Azóta alszom nyugodtan, mert tudom, hogy ha valami nem ok neki, tud szólni.

Remélem egy picit sikerült megnyugodnod! Jó pihenést és szép álmokat nektek!

2009. okt. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Oldalt fekve alig kapok levegőt már vagy egy hete.Próbálom kipárnázni magam, mindenféle taktikát bevetek, így sikerül kicsit aludnom. mikor felkelek én is sokszor fekszem háton, de nem hiszem, hogy gond lenne, mert nem érzek légszomjat, a kisfiam sem rúg és nem kényelmetlen. Én úgy hallottam, hogy vagy automatikusan elfordulsz, ha nem jó, vagy felébredsz, mert valami nem ok. Szerintem ne aggódj emiatt. próbáld meg kihasználni még ezt a kis időt! :)

Minden jót!

38 hetes kismami.

2009. okt. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!