Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama aki...

Van itt olyan kismama aki szintén háton alszik?

Figyelt kérdés
Bocsi a buta kérdésért,csak azért kérdezem mert azt hallottam hogy elnyomhat valami eret a baba.Én mindig próbálok oldalt aludni de egyre többször fordul elő hogy mikor fölébredek akkor háton találom magam és ez egy éjjel több alkalommal van így.Reggel mindig van egy kis lelkifurdim hogy vajon kapott elég oxigént és vérellátást a baba?Nem lesz ezmiatt valami maradandó károsodása?Már a dokimat is kérdeztem de ő azt mondta hogy aludhatok háton.De az internet,tv stb. mást mond.Most akkor hogy van?Bocsi hogy hosszúra sikerült.A válaszokat előre is köszönöm. 34 hetes km.
2009. okt. 2. 16:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a kedves válaszát! :-)))

És neked is kedves 20:39-es válaszoló.Igen próbálok megnyugodni,de a ma éjszakám kudarcba fulladt mert nemtudom mi van velem mert este 20:30 óta fáj a pocim és csak 2 órát aludtam idáig.Ha nem múlik megyek az orvoshoz.

Mindenkinek minden jót és remélem még nem akar kijönni a kismanóka!

2009. okt. 3. 03:01
 12/14 anonim ***** válasza:
Szia! Na mi újság? Fáj még a pocakod?
2009. okt. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi az érdeklődést!!

Igen fáj még és keményedik is.Épp most akarok egy kérdést kiírni ezzel kapcsolatban.Lehet hogy doki lesz a vége.

2009. okt. 3. 14:46
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ne gondolkozz, hanem menj a dokihoz. Inkább légy biztonságban.

Drukkolok neked! Majd írj, hogy mi volt!

2009. okt. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!