Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes kismamák, hogy...

38 hetes kismamák, hogy birjátok? Hány kilót hiztatok eddig?

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, én ma töltöttem be a 40. hetet, de azért válaszolok. :)

Én már nagyon nehezen bírom, türelmetlen vagyok, látni szeretném a Kisbabámat. De sajnos semmi jele annak, hogy ki akarna bújni. Sokat nem híztam, mivel terhességi cukros vagyok, össz 4 kg jött fel, de ebben víz is van bőven, mert az utolsó 2 hétben kb. 3-szorosára duzzadt a bokám. Kitartás az utolsó 2 hétre, remélem nálam a hétvégi hidegfront beindítja a szülést. Könnyű szülést kívánok neked!

2009. okt. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,én is alig várom,hogy megszülessen,aludni sem tudok,nagyon nehéz.Én kivánok minden jót nektek,és könnyü szülést.
2009. okt. 2. 18:39
 3/11 A kérdező kommentje:
És elfelejtettem megkérdezni,kislányod vagy kisfiad lesz?
2009. okt. 2. 18:40
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én 37 hetes vagyok, eddig 9 kilót híztam. Második baba. az elsőnél 13 kilót. Nehezen birom, pedig még van 3 hét. 23-n szülök elvileg. Nekem a guggolásból felállás megy nehezen, és nagyon elfáradok hamar. Sokat alszom. Keményedek, nyilalgat a combom. Ma kezdtem el inni a málnalevél teát.:)
2009. okt. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

38 hetes vagyok. 9 kg jött fel eddig, ebből 2 azóta, mióta vizesedek.

Már nagyon lent van a hasam és most nőtt is egy picit még. Ez pont elég volt ahhoz, hogy éjszaka már ne bírjak átfordulni a másik oldalamra csak kb 5 perc alatt. Ha leguggolok rendszerint fenékre is esek, úgy állok fel, hogy négykézlábra támaszkodom :D Jóslóim vannak rendesen, ma az nst fájásokat is jelzett. Hát nem bánnám, ha már túl lennék rajta, jó lenne már a karomban tartani a picuri fiacskánkat! :)

Kitartás a továbbiakhoz!

Nektek kislány vagy kisfiú lesz? Mi lesz a neve?

2009. okt. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Mi Kislányt várunk, Lili Emmának fogják hívni.
2009. okt. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Bocsi,hogy későre válaszolok,nekünk is kislányunk lesz,alig várom és Erna Laura nevet adjuk.
2009. okt. 3. 14:21
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én október 26-ra vagyok kiírva, de már nagyon nehezen bírom.

Második babám, a kislányom (Vanda) 30-án lett 2 éves.:)

Ez a babuci Nórika lesz, eddig 17 kilót híztam, Vandával 20-at.

Sajna nekem is nagyon nehezen megy minden, de így is örülök, hogy sikerült idáig is eljutnunk, mert nyitva vagyok a 11. héttől.

Nekem is vannak jósló fájásaim, az NST nekem is jelezte, hogy sok a méhösszehúzódás, meg mindenhová sugárzik a fájdalom.

De már nagyon várom a babát. :)

2009. okt. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok,én idáig 7,5 kilót hiztam,mi holnap kezdjük a 39.hetet,és már mi is nagyon várjuk sajnos a hétvégén volt egy kis vaklárma vasárnap azthittem szülünk de sajnos nem igy csak megfigyelésen bentartottak, a mellettem lévő szülőszobában olyan bátor volt a kismami egy hangját nem halottam mig vajudott és 3 tolás után már kinnt is volt a babauci

viszont volt ott olyan is aki végig üvöltötte az egészet rossz volt hallani és mig én is ott feküdtem sajnos egyre jobban féltem mikor hallottam h nyöszörög a másik,pedig csak izgultam mikor odaértünk.Bocsika hogy ezt ide irtam valikiknek elkellett mondjam:)jó babucivárást neketek amugy nekünk is fiunk lessz és Efraim Dominik-nak hivják majd.Könnyü szülést nektek!!!!

2009. okt. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hello,en hetfon toltottem a 38 hetet,fajasaim nincsenek,legalabbis en nem erzek semmit,annyi,hogy sokat feszul a hasam,en 20 kg szedtem fel,de nem aggodom miatta,eleg ambiciot erzek magamban,hogy vissza le adjam amit felszedtem:)mar 2 hete 2 ujjnyira ki vagyok tagulva,hetfore azt mondta a dokim,hogy menjek be de mar csomagokkal,minden,aztan haza kuldott mert azt mondta semmi valtozas,pedig nem reg meg ugy nezett ki,hogy nagyon ki akar jonni az en picim,de szerintem jobb ez igy mintha bent tartott volna,ki tudja miket latok meg hallok,nyugodtabb vagyok itthol,amugy holnap csutortokon,megint be vagyunk utalva,majd meglatjuk mi lesz:)de nagyon izgulok nalam amivel baj van az az alvas,nem alszom jol....amugy kislanyunk lesz Lilla:)konnyu szulest kivanok mindenkinek es ne izguljatok:)
2009. okt. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!