Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes vagyok, az elejétöl...

27 hetes vagyok, az elejétöl fogva táppénzen vagyok. De már megesz az unalom, és már nem tudom lefoglalni se magam. Aki ilyen helyzetbe van, az mivel tölti mindig az idöt?

Figyelt kérdés
mert én már kezdem nagyon unni magam,és már minden agyamra megy.barátnök,akikkel még joban vagyok,csak elég ritkán érnek rá,a párom is folyton dolgozik.kezdek depis lenni.mondjuk az vigasztal azért,hogy kb.márcsak 3 honap van hátra.
2009. okt. 2. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonló helyzetben vagyok,csak már 30 hetes vagyok.Amíg jó az idő,nagyon sokat sétálok.Pakolok,írogatom,mit kell venni.Főzök,sütök.De sokszor én is unatkozom.Akkor a net előtt töltöm az órákat.
2009. okt. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

én tegnaptól vagyok táppénzen, de én már ma elég nehezen bírom... már voltam gyógyszertárba, közértbe, sétálni... mindjárt tornázok egy kicsit, mert a férjem 8 nál előtt úgyse ér haza :-(

próbáld lekötni magad valahogy. Valami jó dvd-vel, mozgással, főzéssel, olvasással.

vagy ami nekem bejön: nézegess a neten babaholmikat. :-) szuperül el lehet vele ütni az időt :D

2009. okt. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
bocsi,de akkor miért vagytok táppénzen?
2009. okt. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mivel,gyári,állo munkám van,ja 12 órás,nappalos,és éjszaka.
2009. okt. 2. 18:36
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Életem legjobb 6 hónapja volt a táppénz! :-)) Beíratkoztam könyvtárba, rengeteget olvastam, megnéztem a felhalmozódott dvd-ket, főzőcskéztem néha, tornáztam, neteztem és sokat aludtam! Ez utóbbi hiányzik most legjobban...


3 hónapos kisfiú kimerült anyukája :-))

2009. okt. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit nem adnék még egyszer az első terhességért...:-)))

Úgy elszaladt, hogy nagyon, igaz 2X költöztünk, esküvő, átiratások, veszélyzetetés, kórházak, egy hét bentfekvés...szóval nem volt unalmas...

de annyi mindent tudnék csinálni, ha megint itthon lehetnék-a lányom nélkül:-) Na nem aért, imádom, semmiért nem adnám, de ugye mellette már nem olyan a terhesség, mint az első...

Olvasnék, pakolnék, rendezgetnék, csinosítanám a lakást, virágokat ültetnék, nyelvet tanulnék, sétálnék az őszi levelekben, vásárolgatnék, neteznék, tanulnék, szakdogát írnék, filmeket néznék, főznék, sütnék, rendet tennék a szekrényekben, mindent, amire most nem jut idő...

2009. okt. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

7. héttől vagyok itthon. Néha már azt hittem, hogy a falat lekaparom, annyira unatkoztam, de aztán mindig elment a nap valahogy. Most már úgy gondolok vissza rá, hogy igenis megérte itthon maradni, mert a benti stressz és állandó furkálódás teljesen elvette volna a figyelmemet a babáról. Így teljesen rá tudtam készülni az anyaságra azt hiszem. Ja és úgy a 32-33. héttől folyamatos átrendezési, rendrakási és takarítási mániában szenvedtem, úgyhogy pörgés volt ezerrel. Most, kb. 1 hete viszont a kötelező dolgokon kívül már csak pihenek, olvasok, netezek és hát járok a vizsgálatokra, pici babával otthon lévő barátnőmhöz( amúgy keményen csak ő maradt egyedül a régiek közül) vagy ő jön hozzánk.

a szülésre szeretném kipihenni magam. Elvileg még egy hetem van, de tudod ilyenkor már bármikor jöhet :D

2009. okt. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

6-14.hétig véreztem,görcsöltem.Feküdtem,untam magam,de nagyon vigyáztam,mert a babát akartam!

14-19.hét.Hurrá,már csak görcsölök!Néha kicsi séta!

20-29.hét.Alul a lepény,fölötte a gyerek.Fekvés,bőgés,önsajnálat.

29-34.hét.Maradj még egy kicsit ott bent!Fekvés,görcsölés.

34-40+1hét.Takarítás,ruhák átmosása,az enyémeket harmadszorra,mert a 6.héttől bőröndben voltak.

Végre megszületett!

Megérte!

2009. okt. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!