Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak? Valami tippek...

Mit csináljak? Valami tippek unalom ellen? Semmi nem köt le, tv, olvasás, netezés, ezeket már unom. Pihenni nem tudok, kivagyok pihenve.

Figyelt kérdés
várom a babát,de nem telik az idö,semmi nem köt le.40,5 napos kismama
2010. jan. 1. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Rendezd át a baba ruhácskáit a szekrényben:) Én is ezt csináltam, bár nekem csak 4 nappal jött később, de abban a 4 napban kétszer is átrendeztem. Remélem már nem sokáig rendezkedsz, hanem mész szülni:) Könnyű szülést neked!
2010. jan. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
fözz valami finomat , mert erre sem lesz idöd utána, én meg varrni szeretek, de ujabvban csak elfekszem a hátam a tv elött. tényleg nem jo..
2010. jan. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Most már nemsokára szülni fogsz kitartást. Babaszoba készen van már? Társasozz, kártyázz a férjeddel,vagy valakivel a családból.

Én 11 hetes vagyok és nagyon sok van vissza, nekem feküdnöm kell.

2010. jan. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mintha magamat olvasnám!!! Viszont én még csak 20+5 vagyok! Séta gondolom már nehézkes... Hívj át társaságot ami feldob! Engem sem köt le semmilyen magányos tevékenység! Telefonálj vagy beszélgess vkivel aki ad egy kis lendületet vagy felvidít! Ez az én tanácsom! Párod nem foglalkozik veled?
2010. jan. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de foglalkozik velem a párom,de már igy is uncsi.a barátnökröl annyit,hogy én nekem nincs nagyon témám,mert már mindig itthon vagyok,semmi nem történik.és mindenki csak annyit kérdez mindig,hogy mikor szülök már.ezt a kérdést meg nagyon unom már.mindenkinek ugyanazt magyarázni,én is szertném tudni,hogy mikor szülök már.
2010. jan. 1. 16:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Igyál málnalevél teát,hátha beindul a szülésed.
2010. jan. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!