Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes vagyok. Mi jött ki a...

16 hetes vagyok. Mi jött ki a mellemből?

Figyelt kérdés
Tegnap a mellem alsó részén találtam valamit, azt hittem hogy egy pattanás. Utólag visszagondolva nem úgy nézett ki. Fehér volt. Ezért gondoltam kinyomom. vastag nagyon sürű fehér trutyi jött ki belőle. És nagyon sok. Hosszan jött, vagy 1-2cm. Mi lehetett ez?
2009. okt. 2. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egy kis előtej. Számíthatsz rá, hogy fog csordogálni, szerintem vegyél melltartóbetétet. (Kb én is ennyi idős terhes voltam, és fehér póló volt rajtam egy koncerten, tök ciki volt:))
2009. okt. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja, bocs, nem olvastam, hogy a melled alsó részén... Akkor viszont a pattanás a valószínű, vagy esetleg megsérthetted ott a bőröd és begyulladt.

Első voltam

2009. okt. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam rá, de nem a mellbimbóból jött, de még csak nem is az udvarrészról, hanem a mellem legaljából.

Attól még lehet az?

2009. okt. 2. 20:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy lehet-e az? Mármint tej? A melled aljából???? Kizárt:)
2009. okt. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a hormonok miatt van ez . Pattanás lehetett.
2009. okt. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!