Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki hasonló helyzetben?

Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
19 hetes terhes vagyok és harmadszor gyulladt be a torkom. Kétszer augmentint szedtem de az orvos nem nagyon akarta felírni. Most megint fáj a torkom. Van valakinek ötlete mit csináljak hogy elmúljon a torokfájás?
2013. máj. 20. 09:22
 1/3 Gabi86 ***** válasza:
Szerintem menj el az ügyeletes patikába és ott biztos tudnak vmit adni.amúgy én tantumverdével fújtam be egyszer,mert a tájékoztatóra az van írva hogy lehet használni,de azért kérdezz meg valaki hozzáértőt.
2013. máj. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az aloe vera firstöt.Mióta terhes vagyok,én minden gyulladásra ezt használom.Kb 1 hónapja akkorára dagadt a fogam,mint egy teniszlabda,és 4 nap alatt simán levitte a gyulladást
2013. máj. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én is beteg voltam várandósságom elején! Olyan 13-14 hetesen.

A dokim mivel nagyon "homeo párti" ami jól is jött most. Nem emlékszem a gyógyszerek nevére, de nekem hatásosak voltak.

Kaptam szirupot, meg valami olyasmi ami a nyelvem alatt elolvadt.

Szerintem menj be a gyógyszertárba holnap, avagy a háziorvosodhoz, és kérj homeopátiás készítményt tőle.

Ezek tuti nem ártanak, sem neked sem a kisbabának!

Jobbulást kívánok:)!

21+3hkm

2013. máj. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!