Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes dokihoz mennem?

Mikor érdemes dokihoz mennem?

Figyelt kérdés
Szeptember 1-én volt meg utoljára,30 naposak a ciklusaim.Ha most összejött a kalkulátor szerint 4 hét4 napos vagyok,de még nem teszteltem várok még pár napot,hátha csak késik.Ha pozi akkor meddig várjak a dokival? Tudni kell volt már egy korai spontán vetélésem és azért szeretnék minnél előbb dokihoz menni,ha terhes vagyok,hogyha kell segíthessen,de nem tudom mennyi az az idő ami még nem korai...
2009. okt. 3. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
hát mindenképpen csak akkor menj dokihoz, ha csináltál tesztet.
2009. okt. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eddig oké,teszt elött ugysem mennék,de,ha pozi lesz,akkor látható már?kb.5 hetes lesz?!?
2009. okt. 3. 10:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Az most mindegy hogy látható-e már, valószínűleg csak petezsák lesz még, ami fontosabb hogy kapj magzatmegtartó gyógyszert a spontán vetélésed miatt. Amint megvan a pozitív tesz, másnap doki és írasd fel a gyógyszert akár lát valamit az uh, akár nem. Szívhang kb a 6-7 hét környékén lesz, szóval biztosan visszarendel néhány hét múlva ellenőrzésre. Minden jót!
2009. okt. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsónak:én is ezt gondoltam 3 hónapja amikor pozit teszteltem!És nem kaptam gyógyszert,mert,ha nem látja a dokim akár a petezsákját is,akkor nem ad hormont!Ugyanis egy petefészkem van és,ha véletlenül méhen kívül tapadt meg a baba akkor az tönkrevágja a petefészkem és akkor az életbe nem lesz gyerekem,mihez kezdek?5hetesen lát már petezsákot?
2009. okt. 3. 17:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen lát, csak a szívcső pulzálással lesztek gondban, van-e, nincs-e még. Nagyon sok olyan ismerősöm van akinek már 5-6 hetesen kiadták a terhességet igazoló papírt, rajta hogy élő embrió, szívhang látható stb. Szerintem hétfőn mehetsz,, azt biztosan látni fogja hogy a megfelelő helyen történt e a beágyazódás! Minden jót!
2009. okt. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!