Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt nemi herpesz?...

Terhesség alatt nemi herpesz? Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Pár évvel ezelőtt alakult ki nálam. Kislányom születése után. Most nagyon szeretnénk kistestvért, már az is lehet, hogy terhes vagyok, de félek ettől a betegségtől. Volt akinek kijött a terhesség alatt?

2013. máj. 20. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, az valóban eléggé rizikós, ha a terhesség alatt jön ki. Azt megérzed, mikor épp kijönne, bizsereg a bőr és viszket az adott területen. Nekem egy ilyen érzésem volt, így gyorsan bekentem egy erre való kenőccsel vékonyan és el is tűnt másnapra. Nem volt gond.
2013. máj. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, én is érzem. Nekem is így van. Ha bekenek akkor elmúlik gyorsan. kb fél éve nem jött ki. Rettenetesen félek attól hogy baj lesz a herpesz miatt. Gondolom sima uton nem is szülhetek ugye?
2013. máj. 20. 13:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt terhesség alatt, a dokim azt mondta semmi gond nem lesz belőle. (Zoviraxtól 2 nap alatt elmúlik) Viszont ha szüléskor is aktív, akkor lehet, hogy császár lesz (doki dönt), de ha mégsem, akkor valami szemcseppet kell kapnia a babának, én úgy tudom. Szóval nem nagyon nagy rizikó.

Akkor van gond, ha életedben először terhesség alatt jön elő a herpesz, az komoly bajt okozhat. De ha már volt korábban is, akkor nem lesz semmi baja a babádnak. Fiam már 4 éves, makk egészséges. Most 37 hetes vagyok, de a mostani terhesség alatt nem jött elő a herpesz.

2013. máj. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!