Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kijott a herpim a szamon,...

Kijott a herpim a szamon, lehet ez baj a babonak?

Figyelt kérdés
2009. okt. 3. 10:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már 4X volt- most is van :S 34 hetes vagyok- nem volt gond eddig...
2009. okt. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Semmi baja nem lesz, nyugi! Se kora terhesen , se utána. Nagyon sokan nem tudják, hogy a hepesz egy ún. lappangó vírus, ami ott volt a szervezetedben már terhesség előtt is. Azért jön ki, mert a terhesség egy más-állapot olyan szempontból is, hogy gyengül az immunrendszered és a vitaminokat most a baba fejlődésére fordítja a szervezeted! (kezelésre a richtofit krémet ajánlanám, mert gyógynövényes)

2009. okt. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Nyugi! Semmi baj nem lehet a babcinak a herpitől, de ha para van menj, el a dokcsi bácsihoz, és majd megmondja mi a tuti. De a herpi csak legyengült immunrendire utal, és szerintem semmi köze a terhihez.
2009. okt. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggodj! 36 hetes vagyok, s a terhessegem alatt menzesz helyett 6 napos herpeszeim vannak :o)))) az elejetöl fogva....mindig a kimaradt menzi idöpontjäban. Ez a mostani a legbrutkobb, ennyire meg soha nem volt gäzos, ugyhogy tegnap el is mentem megmutattam az orvosnak. Megnezte, mondta, hogy szar ügy, de majd elmulik... Myhren-oldattal kenem, sajnos nem tudom mi az magyarul, valami gyogynöveny, de ugyanarra van, mint otthon a Glikoszept. Elvileg nem herpeszre van, de nagyon jo, mert azonnal leszäritja. (ja es nekem orr herpeszem van, de brutälis! )

Boldog babaväräst!

2009. okt. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

megtalältam magyarul :o) mostmär legaläbb en is tudom, hogy miert jo a herpeszemre :o)

[link]

2009. okt. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Koszi lanyok!
2009. okt. 3. 12:21
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
dokcsibácsi,herpi,immunrendi,terhi....húúúú,de megcipőznélek 3.
2009. okt. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

azt én írtam és direkt, mert kiakadtam a kérdésen :)


üdv kispetya

2009. okt. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
19%
akkor jó!mert engem is kiakaszott a kérdés!rühellem ha vki ilyen nyálas rövidítésekkel beszél v ír!előtő voltam!
2009. okt. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ha utalod, akkor mit keresel ezen az oldalon te bunko???
2009. okt. 3. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!