Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bennetek mikro tudatosult a...

Bennetek mikro tudatosult a terhesség úgy igazán?

Figyelt kérdés
Hali, a mensim most lett volna,és több teszt is pozitív lett...bennetek mikor tudatosult úgy igazán a terhesség és hogy baba lesz???
2013. máj. 20. 15:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Amikor elkezdtem émelyegni. :)Előtte nekem semmilyen tünetem nem volt. De a hányingerrel jött a fáradékonyság is, a puffadás. Aztán nőni kezdett a pocakom is.

Na de a folyamatos émelygéssel tudatosult a terhességem is.

2013. máj. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
én elvileg ha minden rendben van a 4.hét végén vagyok, és nekem a melleim egy hete már tökre fájtak, de az alább hagyott most a mellbimbóm érzékeny,és néha fájdogál a hasam mintha megakarna jönni, nem nagyon, nem görcsöl csak néha belenyílal, de két napja elkezdtem megnézium pezsgötablettát inni egynap egyet, és azóta alig volt hasfájás is...négy tesztem lett pozitív 1halvány és három normálisan pozitív..mégis rettegek beleélni magam a terhességbe félek hogy, nem lesz belöle semmi:(((
2013. máj. 20. 15:41
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj ennyire. Az, hogy görcsölget a hasad normális. Több tesztet se csinálj már. Pár hét múlva menj dokihoz, addig pedig nyugi! :)

Én már vagy 6 hetes voltam mire az első tesztet megcsináltam, mert nem is gondoltam, hogy sikerülhetett. Aztán 7 hetesen mentem dokihoz és 9 hetes voltam mikor émelyegni kezdtem.

Csak nyugodtan, nem lesz gond!! Boldog babvárást!

2013. máj. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm, remélem hogy nem lesz gond, már 4éve várok a babucira, és olyan hihetetlen hogy most terhes lennék, már lemondtam róla teljesen:)
2013. máj. 20. 15:49
 5/12 anonim ***** válasza:

Amikor elkezdett nőni a pocim:) de akkor, mikor megmozdult a 18+5 héten:)

21+3hkm

2013. máj. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nyugi, minden rendben lesz. Én is nagyon féltem attól, hogy bármi baj lehet, de azzal csak idegesitettem magam.

A 11.hét közepén kellett mennem vizgsálatokra, akko láttam a 3. ultrahang képet amin már szépen látszódtak az ujjacskák a lábacskák. Na akkor éreztem magam igazán már terhesnek, mert addig semmi tünetem nem volt. Néha fájtak a melleim.

Most már a hasam is nő és kicsit már látszik. Nyugi, rendben lesz minden.

14+2 hkm

2013. máj. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia!2 tesztet csináltam mire hittem a szememnek hogy uuur isten ez baba? Aztán dokihoz mentem ès mèg akkor is ax volt bennem hogy nem lessz baj?Biztos minden rendben lessz!?Miután a dokitol eljöttem pár napra rá csináltam mèg egy tesztet,mert mêg akkor is hihetetlen volt ez az egèsz dolog.Aztán telt az idő,nő a poci ès mostmár mozog is,az uh-n gyönyörűen látszik mindene,de nekem mèg mindig hihetetlen ez az egèsz!!!! Tudom ès tisztába vagyok vele hogy lessz egy babám de.....olyan felfoghatatlan ez az egèsz ès szerontem igazán tudatosulni bennem akkor fog ha már a karjaimban lessz.24hkm
2013. máj. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Timcsi87 válasza:
bennem akkor tudatosult mikor majdnem elment de most már hálistenek minden rendben van velünk..Boldog babavárást..20hetes kismama
2013. máj. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

7.vagyok mèg.Na aggodj mert izgulni mèg nagyon sokmindenen fogsz.Ên pl.mindenen aggodtam/aggòdok!Hogy jo e a bpd,mikor mozdul már me,ha már mozog akkor ha kevesebbet ma mint tegnap azèrt.Az elejèn mèg hogy mièrt multak el a tüneteim ès mèg sorolhatnám.De te ne tedd ezt!!!

Minden jot.

2013. máj. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytokés köszi a válaszokat, annyira remélem hogy minden rendben lesz. Kb. két hétmúlva kérek idöpontot a dokitól, momentán minden rendben.
2013. máj. 20. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!